1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 kartki świąteczne na Boże Narodzenie, które wywołają uśmiech

Kartki świąteczne na Boże Narodzenie to świetny sposób na przekazanie wyjątkowych życzeń. Szczególnie jeżeli są to kartki personalizowane, czyli takie, które wyglądają tak, jakby były stworzone specjalnie dla konkretnej osoby. Jeżeli szukacie tego typu charakterystycznych pocztówek, które rozbawią i zarazem wzruszą adresata, mamy dla Was kilka ciekawych propozycji.Na początek proponujemy kartkę RENIFERKI, z której uśmiecha się troje pomocników świętego Mikołaja. Tego typu kartka z pewnością przypadnie do gustu babci i dziadkowi, ulubionej cioci i wujkowi itp.

kartki świąteczne na Boże Narodzenie - reniferki

Ci pomocnicy występują w nieco innym kontekście. Kartka RENIFERY NA URLOPIE to propozycja dla osób wyrozumiałych i obdarzonych poczuciem humoru. To, że nie będzie prezentów nie oznacza przecież, że nie można złożyć sobie życzeń.

kartki świąteczne na Boże Narodzenie - renifery

Kolejna kartka to ŚWIĄTECZNE OPOWIEŚCI, czyli pocztówka stylizowana na plakat filmowy, na którym mogą wystąpić członkowie Waszej rodzinki życząc adresatom wesołych i uśmiechniętych świąt.

kartki świąteczne na Boże Narodzenie - plakat filmowy

Na koniec jeszcze jeden przykład na to, że kartki świąteczne na Boże Narodzenie mogą być potraktowane z przymrużeniem oka i zaskoczyć adresatów pomysłowością. Kartka MIKOŁAJ przedstawia bardzo zdziwionego świętego. Co zobaczył? To już zależy od Was, bo to Wy decydujecie, jaki tekst znajdzie się na tej pocztówce ;)

kartki świąteczne na Boże Narodzenie - Mikołaj

To tylko kilka pomysłów na zabawne i nietypowe kartki świąteczne na Boże Narodzenie. Więcej tego typu propozycji znajdziecie w naszym sklepie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz