życzenia świąteczne bożonarodzeniowe
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 wyjątkowe życzenia świąteczne bożonarodzeniowe

Wysyłając życzenia świąteczne bożonarodzeniowe chcemy, by niosły one ze sobą masę ciepła, miłości i radości. Zdarza się jednak, że brakuje nam słów, by w pełni przekazać bliskim to, co mamy w sercu. Dlatego czasami można posiłkować się gotowymi pomysłami. Oto kilka propozycji charakterystycznych i pozostających w pamięci życzeń świątecznych.

Życzę Ci, byś zawsze znalazł czas na wypicie herbaty, rozmowę z babcią, czytanie gazety... Tak łatwo przeoczyć coś ważnego, gdy zapomina się o spokoju i bliskich, a skupia tylko na pracy czy pogoni za wynikami w nauce. Naucz się znajdować czas, by być, kochać i cieszyć się z małych/wielkich rzeczy. Święta Bożego Narodzenia dają szansę na spotkanie z najbliższymi!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Ci nadziei, własnego skrawka nieba; zadumy nad płomieniem świecy; filiżanki dobrej, pachnącej kawy; piękna poezji, muzyki; pogodnej zimy; odpoczynku, zwolnienia oddechu; nabrania dystansu do tego, co wokół; chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt!

Jak obyczaj każe stary, według ojców naszych wiary, chcemy złożyć Wam życzenia, z dniem Bożego Narodzenia. Niech ta Gwiazdka Betlejemska, która wschodzi tuż po zmroku, da Wam szczęście i pomyślność, w nadchodzącym Nowy Roku.

Staropolskim obyczajem, gdy w Wigilię gwiazda wstaje, Nowy Rok zaś cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia. Przy tej pięknej sposobności i ja życzę Wam radości, aby wszystkim się darzyło, z roku na rok lepiej było.

Życzenia świąteczne bożonarodzeniowe powinny mieć odpowiednią oprawę. Do ich przekazania doskonale nadają się kartki personalizowane, które możecie dostosować do konkretnej osoby. Znajdziecie je na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz