śmieszne wierszyki bożonarodzeniowe
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 pomysłów na śmieszne wierszyki bożonarodzeniowe

Boże Narodzenie to czas radosny i często chcemy, by takie same były nasze życzenia. Czasami nawet mogą być one złożone z przymrużeniem oka, szczególnie, jeśli adresujemy je do osób z dużym poczuciem humoru. Oto kilka przykładów na śmieszne wierszyki bożonarodzeniowe, które świetnie pasują na tę okazję.

Idą święta, widać gości - Wydłub z karpia wszystkie ości. Powyjadaj z barszczu uszy. A gdy Cię za bardzo suszy, Siądź wygodnie z flachą wina, I obejrzyj dziś Kevina.

Wesołego jajka - oj, to nie ta bajka! Przepraszam, pomyłka, miała być choinka! Więc życzę prezentów, szczęśliwych momentów, karpia smacznego i Sylwestra szalonego!

By kapusta i groch poszła w całości, Byś z karpia nie połknął ani jednej ości, Byś kota przytulił o północnej porze, Byś następne wakacje spędził nad morzem. Wiem, że to mało na jedne życzenia, Więc życzę Ci marzeń wartych spełnienia!

Gdy pierwsza gwiazdka błyśnie na niebie, Święty Mikołaj przybędzie do Ciebie. Powspominacie dawne czasy, popróbujecie świąteczne frykasy. A potem odleci i skryje Go mrok, lecz Ty się nie martw - wróci za rok.

Dużo szczęścia, eee... To banalne :) Dużo seksu, aaa... To normalne :D Dużo kasy, yyy... Nie wiem skąd ;/ Oj po prostu WESOŁYCH ŚWIĄT

Tego typu śmieszne wierszyki bożonarodzeniowe zrobią jeszcze większe wrażenie, jeżeli zostaną przekazane w nietypowy i zabawny sposób. Doskonale nadają się do tego kartki personalizowane, które znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz