Duch Świąt
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

6 rzeczy, które pomogą Wam poczuć ducha świąt

Święta to magiczny czas, podczas którego powinniśmy czuć się wyjątkowo, zapomnieć o problemach i skupić się na tym, co dobre – zarówno w nas samych, jak i w naszym otoczeniu. Jak wprowadzić się w pozytywny, bożonarodzeniowy klimat i poczuć ducha świąt? Oto kilka prostych rzeczy, które w tym pomagają i sprawiają, że czujemy w sobie to charakterystyczne, trudne do opisania, świąteczne ciepło.

1. Prezenty

Dawanie prezentów daje czasami dużo większą radość, niż ich otrzymywanie, a w święta chodzi o wzajemne sprawianie sobie przyjemności. Dobrego klimatu świąt może nie poczujemy stojąc w długich kolejkach i odwiedzając przepełnione centra handlowe w poszukiwaniu upominków, ale duch świąt będzie nam towarzyszył podczas ich pakowania, gdy myślimy o drugiej osobie, oraz przy samym wręczaniu prezentów.

święta - prezenty


2. Muzyka

Możemy narzekać, że przed świętami i w ich trakcie w radiu lecą cały czas te same kawałki, ale w gruncie rzeczy każdy ma swój ulubiony, bożonarodzeniowy szlagier, który nas dobrze nastraja. Poddajmy się temu.

święta - muzyka


3. Świąteczny film

Bożonarodzeniowe kino to przeważnie lekkie, rodzinne komedie, które pozwalają nam się oderwać od rzeczywistości i poczuć ten wyjątkowy klimat, który umyka nam przez pozostałą część roku.

święta - filmy


4. Rodzina i przyjaciele

Okres świąteczny to doskonały czas, by spotkać się z rodziną lub dawno niewidzianymi znajomymi, zapomnieć o nieporozumieniach i podzielić się dobrą energią. Jest to również świetna okazja do zorganizowania imprezy i wspólnego świętowania.

święta - przyjaciele


5. Świąteczny spacer

Wybierzmy się na spacer, by podziwiać świąteczny wystrój okolicy, udekorowane domy i balkony oraz bożonarodzeniowe wystawy sklepowe. Nic jednak nie kupujmy, tylko pozwólmy sobie chłonąć atmosferę i poczuć ducha świąt.

święta - spacer


6. Dekoracje

Wystrój naszego domu również wpływa na nasz świąteczny nastrój. Nie zabierajmy się jednak za świąteczne dekoracje w biegu. Dajmy sobie czas, zróbmy sobie gorącą czekoladę lub herbatę i dopiero zacznijmy ubierać choinkę, wieszać lampki oraz ozdabiać pozostałe miejsca. Sprawi nam to dużo więcej przyjemności.

święta - dekoracje

Dekoracje, ozdoby, a także stroje i dodatki, które pomogą Wam poczuć świąteczny klimat i zarazić nim swoich bliskich znajdziecie an naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!