czapki świąteczne
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Czapki świąteczne – 5 najzabawniejszych propozycji

Chcecie zabłysnąć podczas gwiazdkowej imprezy lub rozbawić bliskich przy bożonarodzeniowym stole? Kolorowe, zabawne czapki świąteczne z pewnością zwrócą na Was uwagę i zrobią wrażenie na otoczeniu. W nich nawet najpoważniejsza osoba będzie wyglądała wesoło i nabierze do siebie dystansu. Oto kilka naszych propozycji tego typu produktów.

Strój świętego Mikołaja to swoista, świąteczna klasyka, ale można spojrzeć na niego z nieco innej strony. Na początek proponujemy zatem czapkę świąteczną przedstawiającą … nogi Mikołaja. Gdzie jest reszta? Zapewne w Waszej głowie 😉

czapki świąteczne - nogi Mikołąja

Kolejna, podobna propozycja, tyle, że tym razem nasz Mikołaj utknął w kominie, który okazał się być dosyć nietypowy cylindrem. Pomysłowe, zabawne i rzucające się w oczy nakrycie głowy.

czapki świąteczne - Mikołaj w kominie

Skoro Mikołaj utknął w kominie, prezenty muszą roznieść jego pomocnicy. Oni również są dobrze rozpoznawalni dzięki charakterystycznym elementom garderoby i z pewnością należy do nich czapka elfa z dzwoneczkami.

czapki świąteczne - elf

Nawet z pomocą elfów Mikołaj nie rozwiózłby jednak wszystkich prezentów bez sań oraz wyjątkowego zaprzęgu renów. Dlatego nasza kolejna propozycja to urocza, gwiazdkowa czapka w kształcie renifera.

czapki świąteczne - renifer

Na koniec proponujemy bardzo nietypowe nakrycie głowy w bożonarodzeniowym stylu – dmuchane rogi renifera, do których dołączone są kółka, dzięki którym możecie poćwiczyć celność i zorganizować świąteczną grę.

czapki świąteczne - rogi renifera

Powyższe propozycje, a także inne pomysły na czapki świąteczne i inne nakrycia głowy idealne na tę okazję znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!