Świąteczne serwetki
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Kolorowe serwetki na święta. Zobacz 5 naszych propozycji

Serwetki na święta to ważny element wystroju bożonarodzeniowego stołu. Jeżeli chcecie go przystroić bardzo elegancko, z pewnością wybierzecie stonowane barwy, ale my proponujemy nieco zaszaleć z kolorami i postawić na serwetki barwne i wesołe. Zobaczcie kilka naszych propozycji, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach gości i wprowadzą ich w doskonały, świąteczny klimat.

Zaczynamy od serwetek z motywem reniferów, które wyglądają jak świąteczne sweterki. Bardzo fajnie prezentują się na stole i z pewnością zwrócą uwagę uczestników bożonarodzeniowej biesiady.

serwetki na święta - renifery

Kolejna propozycja to świąteczne serwetki z uroczymi sówkami, które jednym spojrzeniem rozczulą nawet największego twardziela.

serwetki na święta - sówki

Jednym z najbardziej charakterystycznych symboli świąt jest choinka, która pięknie przystrojona stoi niemal w każdym domu. Kolorowe serwetki z jej motywem doskonale się zatem wpasują w gwiazdkowy klimat.

serwetki na święta - choinki

Święta kojarzą się nam również z prezentami, które przynosi święty Mikołaj. Możemy zatem zdecydować się na te serwetki, nawiązujące do tej wyjątkowo sympatycznej, brodatej postaci w czerwonym stroju.

serwetki na święta - Mikołaj

Na koniec proponujemy serwetki z wesołym bałwankiem. Jeżeli w najbliższe święta za oknem nie będzie padał śnieg -a, jak  możemy je potraktować jako radosny, zimowy akcent.

serwetki na święta - bałwanek

Zabawne, kolorowe serwetki na święta doskonale oddają wesoły i pozytywny charakter Bożego Narodzenia. Powyższe propozycje, a także wiele innych pomysłów na świąteczne dekoracje i nakrycia stołu znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!