świąteczne-przeboje
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Świąteczne przeboje – 9 piosenek, bez których trudno wyobrazić sobie święta

Czym jest impreza bez dobrze dobranej muzyki? Czy w ogóle jesteśmy sobie w stanie wyobrazić jakąś imprezę bez przebojów w odpowiednim klimacie? To muzyka odpowiednio nas nastraja do zabawy. W czasie świąt Bożego Narodzenia swobodnie można przeplatać różne motywy muzyczne, ale jest kilka kawałków, które jednocześnie kojarzą się nam z tym czasem. Oto nasze świąteczne przeboje.

Znacie kogoś, kto nie zna tej piosenki? „Last Christmas” w wykonaniu zespołu Wham to w zasadzie podstawa, tradycja, klasyka, bez której trudno wyobrazić sobie przygotowania do świąt. Nawet jeśli nie znosimy tego kawałka, on i tak będzie nam „chodził po głowie”.
YouTube Preview Image

„All I Want For Christmas Is You” to kolejny utwór, którego nie może zabraknąć na liście obejmującej świąteczne przeboje. My proponujemy wykonanie Mariah Carey.
YouTube Preview Image

Święta to czas, który nas łączy i budzi miłe wspomnienia. To także doskonała okazja, by odwiedzić rodzinny dom i o tym właśnie śpiewa Shakin’ Stevens w piosence „I’ll Be Home This Christmas”.
YouTube Preview Image

Utworem, który wprowadzi nas w doskonały nastrój podczas drogi do domu na święta jest również „Driving Home For Christmas”, który śpiewa Chris Rea.
YouTube Preview Image

Gdy zbliżają się święta, w wielu stacjach pojawia się również pozytywna piosenka z pokojowym przesłaniem „Happy Christmas – War Is Over” w wykonaniu Johna Lennona.
YouTube Preview ImageMarzycie o białych świętach? Być może życzenie się spełni, jeśli zaśpiewacie piosenkę „White Christmas” co najmniej tak dobrze jak Frank Sinatra 😉YouTube Preview Image

Na liście nie może zabraknąć polskich piosenek w podobnym klimacie. O białych świętach śpiewa również Edyta Górniak i Krzysztof Antkowiak w piosence „Pada śnieg”.
YouTube Preview Image

A także zespół Roan wraz z muzycznymi przyjaciółmi w utworze „Ten zimowy czas”.
YouTube Preview Image

W nastrojową, świąteczną atmosferę wprowadza nas także Kayah i piosenka „Ding dong” idealna do słuchania podczas przygotowań do Bożego Narodzenia.
YouTube Preview Image

A jakie są Wasze ulubione, świąteczne przeboje. Podzielcie się nimi w komentarzach, a jeśli szukacie strojów, dekoracji i gadżetów idealnych na ten piękny czas, zapraszamy na naszą stronę, TUTAJ.

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!