dekoracje tortu na chrzciny
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Urocze dekoracje tortu na chrzciny

Chrzest to ważne wydarzenie, które wymaga odpowiedniego uczczenia. Jednym z ważnych elementów przyjęcia organizowanego z tej okazji jest z pewnością wniesienie i pokrojenie tortu. Jeżeli decydujecie się na samodzielne wykonanie tego pysznego wypieku, przydadzą się Wam odpowiednie ozdoby. Oto kilka naszych pomysłów na charakterystyczne i urocze dekoracje tortu na chrzciny.

Na początek proponujemy kauczukowe, przesłodkie figurki, które idealnie pasują na tę okazję i świetnie będą się prezentować na torcie. Jeżeli organizujemy chrzciny dziewczynki, doskonale sprawdzi się figurka z różowym motywem.

dekoracje tortu na chrzciny - figurka różowa

Natomiast na torcie z okazji chrzcin chłopca świetnie będzie wyglądać urocza figurka dziecka z motywem niebieskim.

dekoracje tortu na chrzciny - figurka niebieska

Możemy też postawić na jadalne dekoracje tortu na chrzciny, wykonane z masy cukrowej. Może to być na przykład ozdoba w kształcie misia – również dopasowana do płci dziecka.

dekoracje tortu na chrzciny - miś

Ciekawym pomysłem na ozdobę, która bardzo fajnie prezentuje się na torcie z okazji chrzcin jest również dekoracja z cukru z motywem grzechotki. Niebieskiej dla chłopca i różowej dla dziewczynki.

dekoracje tortu na chrzciny - cukrowa grzechotka

Oprócz samych dekoracji tortu ważne jest także to, na czym podamy go naszym gościom. Tutaj proponujemy słodkie i urocze talerzyki z motywem stópek, które z pewnością zaskoczą i rozbawią uczestników przyjęcia.

talerzyk na chrzciny

Dekoracje tortu na chrzciny, a także inne ozdoby, gadżety i dodatki idealne na tego typu okazje znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!