gadżety na andrzejki
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 zabawne i pomysłowe gadżety na andrzejki

Andrzejki to doskonała okazja do zabawy z magią, czarami i wróżbami w tle. Jeżeli szykuje się Wam z tej okazji impreza, mamy dla Was kilka ciekawych i zabawnych pomysłów na gadżety na andrzejki. Te produkty idealnie wpasowują się w klimat tego wieczoru i z pewnością zrobią wrażenie na pozostałych uczestnikach zabawy.Jeżeli tego wieczoru wszędzie panuje magia, to przyda się Wam magiczna różdżka, dzięki której uda Wam się ją okiełznać. Świetnie się sprawdzi jako imprezowy gadżet, a także jako dodatek do stroju wróżki lub czarownicy. Różdżka jest wyjątkowa, bo świeci i wydaje dźwięk spełnionego życzenia.

gadżety na andrzejki - różdżka

Szczur jest jednym ze zwierząt, którym przypisuje się cechy magiczne. Dawniej posądzano te stworzenia o konszachty z wróżbitami i czarownicami. Ta, nieco mroczna otoczka oraz pewien dystans, który mamy do tych, skądinąd bardzo sympatycznych zwierzątek sprawia, że sztuczny szczur w dosyć realistycznym wydaniu świetnie sprawdzi się jako gadżet na andrzejki.

gadżety na andrzejki - szczur

Pozostajemy w mrocznym klimacie i jako kolejny gadżet proponujemy kielich w gotyckim stylu – idealny jako dekoracja lub naczynie na specjalny, andrzejkowy „eliksir”.

gadżety na andrzejki - kielich gotyk

Na koniec proponujemy kociołek czarownicy, który bardzo fajnie prezentuje się jako dodatek do stroju wiedźmy, a także sprawdzi się jako naczynie potrzebne do wykonania andrzejkowych wróżb.

gadżety na andrzejki - kociołek

Powyższe gadżety na andrzejki, a także wiele innych pomysłów na stroje dekoracje i dodatki idealne na tę okazję znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz