1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 pomysłów na dekoracje andrzejkowe

Andrzejki to wieczór magii i tajemnic. Jeżeli organizujemy imprezę z tej okazji, warto więc zadbać o odpowiedni nastrój, który pozwoli nam stworzyć klimat nie tylko do zabawy, ale również do wróżenia, czyli tradycji nierozerwalnie związanej w tym dniem. Oto kilka naszych pomysłów na dekoracje andrzejkowe, które pomogą Wam zadbać o odpowiednią atmosferę.

Kot to niezwykle tajemnicze zwierze, któremu w wielu kulturach przypisywana jest magiczna moc. Dlatego też jego figurka świetnie powinna się sprawdzić podczas andrzejkowej zabawy i z pewnością zrobi spore wrażenie na jej uczestnikach.

dekoracje andrzejkowe - kot

Tego wieczoru warto spojrzeć w gwiazdy, by wywróżyć z nich szczęśliwą przyszłość. Nie musimy jednak patrzeć w niebo, bo wystarczy nam gwiezdne konfetti, które jednocześnie pomoże nam stworzyć odpowiednią, magiczną atmosferę.

dekoracje andrzejkowe - konfetti gwiazdy

Jeżeli natomiast chcemy nawiązać do nieco mrocznych i tajemniczych klimatów, ciekawą opcją może być dekoracja w postaci wiszących, sztucznych pajączków.

dekoracje na andrzejki - pająki

Pozostając przy dekoracjach wiszących proponujemy również zestaw lampionów z diodami LED, które świecąc delikatnym, ciepłym światłem idealnie wpasują się w andrzejkowy nastrój.

dekoracje andrzejkowe - lampiony z diodami led

Jeżeli natomiast chcemy zaskoczyć gości czymś wyjątkowym, warto postawić na kociołek z generatorem mgły, który świetnie sprawdza się podczas imprez w tajemniczej aurze, jak andrzejki czy Halloween.

dekoracje na andrzejki - generator mgły

Tego typu dekoracje andrzejkowe z pewnością zostaną zauważone przez gości i pozwolą im poczuć magiczną i nieco mroczną atmosferę, adekwatną do tego wyjątkowego wieczoru. Przy okazji będą też stanowiły mały efekt zaskoczenia. Powyższe propozycje oraz inne, podobne produkty znajdziecie na naszych stronach. Życzymy zatem udanej zabawy na andrzejki i samych pomyślnych wróżb.

baner do sklepu

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz