1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Dekoracje na Andrzejki

sieć pająkaAndrzejki to świetna okazja na wróżby i doskonałą zabawę w gronie znajomych. Jednak oprócz ciekawego towarzystwa, warto zadbać również o ciekawy wystrój sali. Stworzenie odpowiedniego klimatu sprawi, że impreza będzie ciekawsza. Jakie dekoracje na Andrzejki wybrać, by wieczór stał się niezapomniany? Warto przede wszystkim pamiętać, że to czas czarów i wróżb. Tym samym sprawdzi się wszystko to, co związane z magią, tajemnicą i dreszczykiem emocji.

generator mgłyDo lania wosku przyda się jakieś tajemnicze naczynie – w tej roli doskonale sprawdza się kociołek czarownicy, który nada wróżbom odpowiedniego charakteru. Oczywiście niezbędnym rekwizytem w tym przypadku będzie również klucz z dużą dziurką oraz oczywiście sam wosk lub przynajmniej świece, które można stopić. Jeżeli chcecie mocno zaskoczyć znajomych niepowtarzalnym klimatem, świetnie sprawdzi dostępny w naszym sklepie się generator mgły, który z pewnością zrobi na innych wrażenie i sprawi, że andrzejkowe wróżby staną się bardziej wiarygodne. By podkreślić ten niezwykły klimat warto sięgnąć również po sztuczną pajęczynę – w końcu żadna szanująca się czarownica nie ma czasu sprzątać, a w każdej chacie,w której można było dawniej uzyskać było wróżbę, pajęczyny, kurz były na porządku dziennym. W ten jeden wieczór w roku nasz dom może być równie mroczny. Całości może dopełnić kilka pająków ze świecącymi oczami, które będą czaić się gdzieś w zakamarkach pokoju.

sztuczny pająkTego wieczoru można wykorzystać również gadżety, które pozostały nam z zabawy podczas Halloween: balony z pająkami, kolorowe lampiony, czy dekoracje stołów, dekorowane słomki do drinków, czy też oryginalne foremki do kostek lodów, konfetti w kształcie pająków, czy też kolorowe serpentyny. Poza tym sprawdzą się wszelkie, sprawdzone elementy imprezowe. Ważne by było zabawnie, kolorowo, pomysłowo. Wiele zależy od naszej pomysłowości.

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz