Strój na andrzejki dla dzieci
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Strój na andrzejki dla dzieci – 5 naszych propozycji

Dzieci uwielbiają przebierane zabawy, a andrzejki są jedną z okazji, które im to umożliwiają. Oprócz wróżenia i andrzejkowych zabaw przebieranie się w kostiumy nawiązujące do tego święta sprawi im dodatkową frajdę. Zobaczcie zatem kilka pomysłów na stroje na andrzejki dla dzieci, które pobudzą ich wyobraźnię i jeszcze bardziej przeniosą je w andrzejkowy świat magii i wróżb.

Na magicznych sztuczkach i przepowiadaniu przyszłości świetnie znają się czarownice, dlatego przebranie zabawnej, uśmiechniętej wiedźmy świetnie pasuje na andrzejkowy wieczór.

strój na andrzejki dla dzieci - czarownica

Oprócz czarownicy na wróżeniu świetnie zna się również wróżka. Taki kostium z pewnością również więc zrobi furorę podczas andrzejkowej zabawy i przypadnie do gustu jej uczestniczkom.

strój na andrzejki dla dzieci - wróżka

Podobnie jak kostium cyganki, która – jak nie od dziś wiadomo – zawsze prawdę Ci powie i doskonale nadaje się na zabawę we wróżby i przepowiadanie przyszłości.

strój na andrzejki dla dzieci - cyganka

Mamy też kilka propozycji dla chłopców, którzy na Andrzejki mogą się przebrać za czarodzieja, który mimo młodego wieku świetnie zna się na magii…

strój na andrzejki dla dzieci - czarodziej

…lub za jego starszego, co widać na pierwszy rzut oka kolegę po fachu, czyli czarnoksiężnika, który również doskonale odczytuje przyszłość.

strój na andrzejki dla dzieci - czarnoksiężnik

To tylko kilka pomysłów na strój na andrzejki dla dzieci, które oferujemy w naszym sklepie. Powyższe propozycje oraz wiele innych przebrań i dodatkowych idealnych na ten wyjątkowy wieczór znajdziecie na naszych stronach.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!