Kostium na andrzejki
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Zabawne przebranie na andrzejki dla niej – 5 propozycji

Andrzejki to czas, podczas którego możemy poznać swoją przyszłość, a przy okazji świetnie się bawić. Jeżeli więc szykuje się Wam tego dnia impreza i chcecie zaskoczyć jej uczestników nietypowym i rzucającym się w oczy strojem, mamy dla Was kilka ciekawych pomysłów na przebranie na andrzejki, dzięki którym staniecie się gwiazdami wieczoru.

Jeżeli chodzi o wróżenie (czyli czynność niezbędną podczas Andrzejek) to, jak sama nazwa wskazuje, doskonale sprawdzi się w tym wróżka, która z pewnością zwróci na siebie uwagę podczas imprezy.

przebranie na andrzejki - wróżka

Podobnie zresztą, jak ta wiedźma wróżbitka. Strój w nieco mrocznym klimacie również powinien zrobić wrażenie na uczestnikach zabawy.

przebranie na andrzejki - wróżbitka

Podobno czarownice też mają dar przepowiadania przyszłości, więc podczas andrzejkowej imprezy powinny się czuć jak ryby w wodzie. Proponujemy zatem strój czarownicy w klasycznym stylu

przebranie na andrzejki - czarownica

…lub kostium jej koleżanki po fachu, tyle że w stylu bardziej sexy.

przebranie na andrzejki - czarownica sexy

Niektórzy uważają jednak, że prawdę powie im tylko Cyganka. Oczywiście mamy też coś dla nich – ten kostium pomoże im zabłysnąć i zwrócić na siebie uwagę podczas andrzejkowej zabawy.

przebranie na andrzejki - cyganka

Zabawne i rzucające się w oczy przebranie na andrzejki podkreśli klimat tego wieczoru i pomoże Wam rozkręcić doskonałą imprezę z wróżeniem w tle. Powyższe produkty oraz wiele innych strojów, gadżetów i dekoracji idealnych na tę wyjątkową, magiczną okazję znajdziecie na naszych stronach.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!