Zaproszenia na baby shower
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 pomysły na urocze zaproszenia na baby shower

Oczekiwanie na narodziny dziecka to ważny czas, podczas którego warto mieć wsparcie ze strony przyjaciółek. Właśnie dlatego coraz większą popularnością cieszą się u nas przyjęcia w babskim gronie organizowane pod koniec ciąży. Jeżeli podejmujecie się organizacji tego typu wydarzenia, warto w ciekawy sposób poinformować o nich pozostałe uczestniczki. Mamy dla Was zatem kilka pomysłów na słodkie zaproszenia na baby shower.

Na początek proponujemy zaproszenie z motywem uroczej sówki. Delikatna grafika i łagodne kolory bardzo dobrze pasują do tego typu przyjęcia. Karta jest składana, a w środku znajduje się miejsce na szczegóły dotyczące przyjęcia.

zaproszenia na baby shower - sowa

Kolejna propozycja to zaproszenie z motywem sympatycznego słonika trzymającego pęk balonów. Tutaj również mamy stonowane kolory i ciekawą, zabawą grafikę.

zaproszenia na baby shower - maleństwo

Do baby shower możemy również dopasować zaproszenie personalizowane, czyli takie, na którym wydrukujemy Wasz tekst. To zaproszenie z założenia dotyczy urodzin dziecka, ale po drobnych zmianach doskonale pasuje również na inne okazje.

zaproszenia na baby shower - baw się z nami

Na koniec proponujemy zaproszenie w nieco bardziej żywych kolorach, nawiązujące do morskich stworzeń – oczywiście w wersji dziecięcej.

zaproszenia na baby shower - ocean
Zabawne, urocze zaproszenia na baby shower z pewnością rozbawią i zaskoczą adresatki oraz wpłyną na ich decyzję o przybyciu na to ważne przyjęcie. Przyszła mama z pewnością doceni ten gest oraz pracę, jaką włożycie w organizację tego wydarzenia. Oprócz zaproszeń oferujemy również dekoracje i inne gadżety idealne na tę okazję. Znajdziecie je TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!