wierszyki na narodziny dziecka
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 słodkie wierszyki na narodziny dziecka

Zabawne, wesołe wierszyki na narodziny dziecka to ciekawa forma przekazania życzeń z okazji przyjścia na świat małego człowieka. W poetycki i zarazem lekki sposób możemy więc zapewnić młodych rodziców i ich potomka o naszej radości i wsparciu. Oto kilka naszych propozycji wierszy, które świetnie pasują na tę okoliczność.

Deszcz maluchów spada z nieba Trafią tam, gdzie ich potrzeba Jeden pięknie poszybował u Kowalskich wylądował

Dziś się miłość narodziła, co maleńkie rączki ma. Swoim płaczem oznajmiła, że radości nadszedł czas. To maleńkie dzieciąteczko w wielki świat wyruszyć chce więc rodzicom głośno krzyczy: Mamo, Tato Kocham Cię!

Do tak pięknej krainy przybył bociek w odwiedziny, przyniósł małe zawiniątko, a w nim piękne to dzieciątko. Dziecina nam nie płakała, tylko wciąż się uśmiechała, to nam zwiastuje wiosnę i życie piękne, radosne.

Wyczekiwany z wielkim utęsknieniem, wśród tylu dni i tylu godzin, a jednak krzykiem, nie milczeniem, ogłasza światu cud narodzin.

Miłość jedyna i największa, zrodzona w bólu z matki łona, lecz jest to miłość prosto z serca, cudna, wspaniała, nieskończona.

Przychodzi na świat, aby poznać, jego sekrety , tajemnice, wśród tylu przeżyć, tylu doznań, rozpocząć swoje nowe życie.

Znaleźliście odpowiednie wierszyki na narodziny dziecka, które trafiły w Wasz gust i spodobają się młodym rodzicom? Zastanawiacie się również nad wyjątkowym prezentem, który można im wręczyć z tej okazji? Zapraszamy TUTAJ, gdzie znajdziecie upominki idealne na tę okoliczność.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz