wieczór panieński
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 najbardziej uroczych dekoracji na baby shower

Baby shower, czyli przyjęcie dla przyszłej mamy i dziecka wymaga odpowiedniej oprawy. Klimat tego typu spotkania powinien być lekki i wesoły oraz nawiązywać do oczekiwanego dziecka. Takie powinny być także dekoracje na baby shower. Oto kilka naszych propozycji.

Ozdoby i dekoracje na tego typu przyjęcie nie powinny być zbyt krzykliwe. Świetnie sprawdzi się dekoracja wisząca z motywem misia i konika na biegunach. Kolorowe, ale nie „przekombinowane” ozdoby świetnie oddadzą charakter spotkania.

dekoracje na baby shower - baby

Ciekawym pomysłem jest również girlanda dekoracyjna z ptaszkami, chmurkami i kokardkami mocowanymi na niebieskiej tasiemce.

dekoracje na baby shower - girlanda

Jeżeli znamy płeć oczekiwanego maluszka, możemy odpowiednio do niej dobrać dekoracje na baby shower. Dla chłopca możemy wybrać np. tę dekorację ze składanych rozetek i motywów bardziej chłopięcych.

dekoracje na baby shower - dla chłopca

Z kolei podczas przyjęcia na cześć dziewczynki świetnie sprawdzi ta dekoracja w nieco bajkowym stylu.

dekoracje na baby shower - dla dziewczynki

Dekoracje na baby shower mogą też przybrać charakter kolorowych banerów, odpowiednich zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Tego typu ozdoby pomogą Wam stworzyć odpowiedni klimat.

dekoracje na baby shower - baner dla dziewczynki

Powyższe pomysły, a także wiele innych propozycji dekoracji, ozdób i gadżetów idealnych na przyjęcie pod hasłem baby shower znajdziecie na naszej stronie. Zapraszamy TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!