życzenia na narodziny dziecka
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 pięknych życzeń na narodziny dziecka

Przyjście na świat nowego członka rodziny to wyjątkowa chwila, z okazji której bliscy chcą pogratulować świeżo upieczonym rodzicom i życzyć ich maluchowi słodkiego, miłego życia. Czasami jednak trudno jest ubrać w piękne słowa to, co mamy w głowie i co chcielibyśmy przekazać. Podpowiadamy zatem kilka pomysłów na piękne życzenia na narodziny dziecka.

Mała Kruszynko! Z okazji Twego przyjścia na świat życzymy Ci, abyś każdą wylaną łezkę odpłaciła rodzicom tysiącem uśmiechów i żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia był uroczysty jak święto.

Serdeczne gratulacje z okazji pojawienia się na świecie nowej istoty. Abyście w nowym składzie stanowili zawsze szczęśliwą i zgodną rodzinę. Najserdeczniejsze życzenia zdrowia, miłości, ciepła i wyrozumiałości.

Z okazji narodzin Waszego Maleństwa, które napełniło dom radosnym gwarem i ruchem, życzymy mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa, a Młodym Rodzicom odkrywania nowych uroków wspólnego życia.

Niech ten młody człowiek, który uszczęśliwił Rodziców swoim przyjściem na świat, będzie Waszą nadzieją, radością i miłością.

W dniu Twojego przyjścia na świat życzymy Ci, aby każda łza w Twoim życiu była łzą szczęścia, a uśmiech Twój zjednywał wszystkie wokół serca.

Jeżeli wybraliście już odpowiednie życzenia na narodziny dziecka, warto zastanowić się nad sposobem w jaki je przekażecie. Proponujemy charakterystyczne, personalizowane kartki idealne na tę okazję, które znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz