tort na baby shower
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Tort na baby shower – który najlepszy?

Tort na baby shower jest jednym z ważnych elementów tego typu przyjęć. Może być udekorowany w różny sposób, ale najczęściej nawiązuje do dzieci lub porodu. Zobaczcie kilka propozycji tego typu wypieków, które znaleźliśmy w sieci.Jeżeli chcecie bardzo zaskoczyć przyszłą mamę, możecie zamówić lub przygotować tort w kształcie pięknego, ciążowego brzucha. Efekt robi wrażenie, chociaż samo wykonanie nie należy do najprostszych. Zobaczcie krótki tutorial, jak zrobić tort ciążowy :)YouTube Preview ImageZnaleźliśmy też kilka pomysłów na tort na baby shower, których wykonanie zapewne jest prostsze, a również bardzo fajnie się one prezentują (przynajmniej większość z nich)YouTube Preview ImageJeżeli zamierzacie wykonać lub udekorować tort własnoręcznie, przydadzą się Wam odpowiednie na tę okazję ozdoby. Czasami wystarczy niewiele, np. delikatna dekoracja z sympatycznymi sówkami.

tort na baby shower - dekoracja sowy

Na torcie świetnie będzie również wyglądać niewielka figurka bobasa

dekoracja na tort na baby shower - chłopiec

…lub buciki wykonane z masy cukrowej – oczywiście wszystko dopasowane do płci dziecka, z okazji którego odbywa się baby shower.

dekoracja na tort na baby shower - bucik

Tego typu produkty pomogą Wam stworzyć charakterystyczny i wyjątkowy tort na baby shower, który zaskoczy wszystkie uczestniczki przyjęcia. Powyższe propozycje, a także wiele innych dekoracji i gadżetów związanych ze słodkim bufetem na baby shower znajdziecie w naszym sklepie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz