życzenia dla babci i dziadka
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

9 wyjątkowych życzeń dla babci i dziadka

Babcia i dziadek są jak dobre anioły, które nad nami czuwają i zawsze życzą nam jak najlepiej. Warto im za to podziękować, szczególnie z okazji ich święta. Życzenia dla babci i dziadka mogą przybrać różną formę. Mogą to być cytaty, aforyzmy lub po prostu ciepłe słowa, które pomogą nam przekazać nasze uczucia. Oto kilka naszych propozycji.

Są ojcowie, którzy nie kochają swoich dzieci, ale nie ma dziadka, który nie uwielbiałby swojego wnuka.

Victor Hugo

To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka.

Rudolph Giuliani

Gdy dziadkowie wchodzą drzwiami, dyscyplina wylatuje przez okno.

Ogden Nash

Babcia jest najlepszą opiekunką. Gdy zostaje z dziećmi patrzy się na nie, a nie w telewizor.

Ludzie na starość dziecinnieją, by mogli znaleźć wspólny język z wnukami.

Andrzej Majewski

Dziadkowie są nauczycielami, prawdziwymi filozofami dla każdego człowieka, zawsze odsłaniają zasłonę, którą inni ciągle zasuwają. Przebywając z nimi , widzimy całą rzeczywistość, nie tylko widownię, widzimy scenę i wszystko za sceną.

Thomas Bernhard

Jakie to szczęście, że będąc już dorosłą osobą, dzięki Tobie czuję się czasami jak dziecko… A to takie błogie uczucie.., Bądź ze mną, z nami wszystkimi jak najdłużej, bo mnie i całej naszej rodzinie tak dobrze z Tobą…

Dziękuję za opowiadanie historii, dzielenie się swoim życiowym doświadczeniem i mądrością. Dzięki Wam jestem dużo lepszym człowiekiem. Wszystkiego najlepszego.

Dziękuję, że macie dla mnie otwarte swoje serca i ramiona. Wiem, że zawsze jest tam miejsce dla mnie.

Jeżeli znaleźliście odpowiednie życzenia dla babci i dziadka, warto zastanowić się nad formą ich przekazania. Świetnie nadają się do tego kartki personalizowane, które znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz