1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 zabawne kartki na Dzień Chłopaka

Kartka na Dzień Chłopaka to świetny sposób na przekazanie mu życzeń. Szczególnie, jeżeli jest to kartka personalizowana, której wygląd możemy dopasować do konkretnej osoby, czym z pewnością ją zaskoczymy i rozbawimy. Jeżeli zatem chcecie, by Wasze życzenia dla chłopaka przybrały wyjątkową i niebanalną formę, mamy dla Was kilka propozycji.Jeżeli chcecie, by chłopak poczuł się jak prawdziwa gwiazda, proponujemy kartkę CIACHO stylizowaną na plakat filmowy – oczywiście z wybraną przez Was osobą z roli głównej i z jej zdjęciami. Taka kartka z pewnością zapewni adresatowi dobry humor i będzie dla niego świetną pamiątką.

kartka na Dzień Chłopaka - filmowa

Jeżeli nie plakat filmowy, to może okładka magazynu? Dla facetów, którzy dbają o swoje zdrowie i kondycję może to być MAGAZYN MAN'S HEALTH, na którym możecie umieścić jego zdjęcie oraz tytuł artykułu.

kartka na Dzień Chłopaka - magazyn sportowy

Z kolei dla tych, którzy swoje ambicje realizują na nieco innym polu mamy kartkę imitującą MAGAZYN SŁAWA I BIZNES. Tego typu pocztówka na Dzień Chłopaka z pewnością połechce jego ego i wywoła na twarzy szczery uśmiech.

kartka na Dzień Chłopaka - magazyn biznesowy

Na koniec proponujemy kartkę ZDUMIEWAJĄCY CHŁOPAK stylizowaną na plakat w cyrkowym stylu. Ta zabawna pocztówka to świetna propozycja dla facetów, którzy mają jakieś ukryte talenty lub chcieliby je mieć, ale jeszcze ich nie odkryli.

kartka na Dzień Chłopaka - cyrkowa

Kartka na Dzień Chłopaka może przybrać różną formę. Najważniejsze jednak, by była zaskakująca i dopasowana do charakteru i zainteresowań adresata. Powyższe kartki oraz wiele innych propozycji idealnych na tę okazję znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz