kartka na Dzień Matki
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 kartki, o których marzy każda mama

Wyjątkowa, personalizowana kartka dla mamy znaczy więcej niż tysiąc słów. Tego typu drobny upominek z pewnością wywoła na twarzy obdarowanej osoby uśmiech szczęścia i łzy wzruszenia. Jeżeli więc szukacie pomysłu na kartki na Dzień Matki, które zaskoczą i zostawią trwały ślad w sercu adresatki, mamy dla Was kilka ciekawych propozycji.

Kartki personalizowane możecie dopasować do charakteru i zainteresowań konkretnej osoby. Jeżeli jest dla Was najjaśniejszą gwiazdą i z okazji swojego święta powinna trafić na okładki gazet jako przykład najlepszej mamy na świecie, nie ma najmniejszego problemu. Możecie wstawić Wasze wspólne zdjęcie oraz własny tekst do kartki imitującej okładkę gazety.

kartki na Dzień Matki - gazeta

A może zawsze marzyła o tym, by wystąpić w filmie? Z pewnością zasługuje na Oscara za trud włożony w Wasze wychowanie. W tym przypadku proponujemy kartkę nawiązującą do plakatu filmowego, w którym mama zagra główną rolę.

kartki na Dzień Matki - plakat filmowy

Ciekawą propozycją jest również kartka w klasycznym stylu, na której możecie umieścić kilka Waszych, wspólnych zdjęć oraz życzenia, które chcecie jej przekazać.

kartki na Dzień Matki - przyjaciółka

Nie wszystkie, dostępne u nas, personalizowane kartki na Dzień Matki wymagają wstawienia zdjęć. Zamiast tego wystarczy zabawna gra słów, dzięki której przekażecie mamie, jak ważną jest dla Was osobą. Oprócz tego na kartce możecie też umieścić własne życzenia i dedykację, a w środku również fotografię.

kartki na Dzień Matki - gra słów

Kartka na Dzień Matki jest drobnym upominkiem, który niesie ze sobą bardzo duży przekaz. Szczególnie, jeżeli jest to kartka personalizowana – wyjątkowa. Powyższe propozycje oraz wiele innych pomysłów na kartki idealne na tę okazję znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!