Dzień Ojca
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 sposobów na Dzień Ojca

Dzień Ojca to idealna okazja na rodzinne spędzenie czasu. Pozwólmy, by tego dnia tata poczuł się wyjątkowo i zorganizujmy atrakcje, które sprawią mu przyjemność. Spróbujcie w ciekawy sposób wykorzystać wspólnie spędzony czas. Oto kilka naszych pomysłów na Dzień Ojca.

Stwórzmy rodowe drzewo

Tata jest głową rodziny, a jego święto może być świetnym pretekstem do głębszego poznania historii Waszej familii. Spróbujcie wspólnie stworzyć drzewo genealogiczne Waszego rodu, przy okazji zgłębiając nieznane dotąd dzieje jego członków. Ojciec z pewnością zna wiele anegdot i chętnie się nimi podzieli z potomnymi.

Aktywny Dzień Ojca

W Polsce Dzień Ojca obchodzimy 23 czerwca. To początek lata i wakacji, więc zarazem doskonała okazja, by spędzić czas na świeżym powietrzu. W zależności od zainteresowań taty wybierzmy się na rodzinną wycieczkę rowerową, zagrajmy w piłkę, pojedźmy na ryby lub zorganizujmy piknik za miastem.

Aktywny Dzień Ojca

Przygotujmy jego ulubioną potrawę

Jeżeli tata lubi dobrze zjeść (a prawie każdy lubi) możemy się pokusić o przygotowanie jego ulubionego dania. Z pewnością doceni nasze starania, a wspólny czas przy stole zawsze jest świetną okazją do zacieśnienia rodzinnych więzi.

Zbudujmy coś

Majsterkowanie to typowo męskie hobby, więc jeżeli nasz tata wie, do czego służą narzędzia w garażu, spróbujmy wspólnie coś zbudować na Dzień Ojca. Nie ważne, czy to będzie wieszak, karmnik, czy buda dla psa. Liczy się sam proces tworzenia.

Dzień Ojca

Kino w domu

Dowiedzmy się, jaki jest ulubiony film „staruszka” lub jaki film chciałby obejrzeć. Zadbajmy o napoje, popcorn i inne przegryzacze i zorganizujmy rodzinny seans filmowy.

SZUKASZ POMYSŁÓW NA PREZENT NA DZIEŃ OJCA? ZNAJDZIESZ JE TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!