wiersze dla taty
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 wyjątkowych wierszy, które zaskoczą i rozbawią Twojego tatę

Są różne sposoby na to, by złożyć życzenia z okazji Dnia Ojca. Jedną z ciekawych form są wiersze dla taty, dzięki którym w rymowany, czasem zabawny sposób możemy mu przekazać, że jest ważną osobą w naszym życiu. Wybraliśmy kilka wierszy w różnym tonie, które świetnie się sprawdzą na tę okazję.

Kiedy już sobie odpoczniesz, Odłożysz gazetę i teczkę, To wtedy Tato kochany, Zaproszę Cię na wycieczkę. Nasza droga będzie prosta lub krzywa Zależy, ile wypijemy razem piwa!

W dzień dzisiejszy Tatku miły, niech Ci płyną życia chwile, z duszy, z serca, z całej siły. Więcej czuję - życzę tyle.

Dziękuję Ci za drobiazgi, Zwyczajne sprawy, Których się zwykle nie docenia; Błahostki, gdy spogląda się na nie Z perspektywy codzienności, A zarazem rzeczy urastające Do nieogarniętych umysłem rozmiarów, Jeśli wziąć pod uwagę wszystkie lata dzieciństwa.

Drogi Ojcze! Pozwól dzisiaj Rzec mi kilka słów: Ukochany, uwielbiony, Żyj nam sto lat zdrów! Nie znaj nigdy co to troska, Albo smutku cień, Życzę tego z serca mego, W Twój ojcowski dzień.

Dziękuję, że znosiłeś to, czego nie sposób było znieść, że robiłeś coś z niczego, że dawałeś, mając puste kieszenie, że wybaczałeś, choć nie przepraszałam, że kochałeś, gdy kochać się nie dało, że mnie wychowałeś i że to wszystko Ci się udało.

Wiersze dla taty powinny mieć odpowiednią oprawę. Jeżeli chcecie je przekazać w ciekawy sposób, proponujemy kartki personalizowane, które będą doskonałym nośnikiem Waszych życzeń. Najlepsze kartki na Dzień Ojca znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz