laurka dla taty
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Kartka personalizowana jako idealna laurka dla taty

Jeżeli szukacie ciekawego pomysłu na przekazanie życzeń na Dzień Ojca, kartka personalizowana świetnie się do tego nadaje. Z łatwością dopasujecie ją do konkretnej osoby umieszczając na niej zdjęcie, imię oraz własny tekst. Dzięki temu będzie to idealna laurka dla taty, który z pewnością doceni taki gest z Waszej strony. Oto kilka naszych pomysłów na kartki idealne na tę okazję.

Kartka na Dzień Ojca może przybrać np. formę komiksu z tatą i dziećmi w roli głównej. Możecie na niej umieścić Wasze wspólnej zdjęcia, a chmurki wypełnić własnym tekstem. W środku z kolei znajdziecie miejsce na Wasze, wyjątkowe życzenia.

kartka - laurka dla taty - komiks

Możecie też zaskoczyć ojca umieszczając jego zdjęcie na kartce imitującej pierwszą stronę gazety. Taka laurka dla taty z pewnością podniesie jego ego i wprawi w doskonały humor.

kartka - laurka dla taty - gazeta

Jeżeli tata zaskakuje Was umiejętnościami, o których nie mieliście pojęcia, możecie mu wręczyć kartkę nawiązującą do plakatu cyrkowego z nim w roli głównej. Najbardziej zdumiewający tata z pewnością nie będzie mógł się posiąść ze zdumienia widząc życzenia w takiej formie.

kartka - laurka dla taty - cyrkowa

Każdy ma swoje powody, dla których kocha swojego tatę. Warto je wymienić na specjalnej kartce zaprojektowanej na tę okazję.

kartka - laurka dla taty - powody

Na koniec proponujemy kartkę w stylu retro, która również świetnie się sprawdzi jako laurka dla taty. Nawet wygląda tak, jakby była robiona własnoręcznie.

kartka - laurka dla taty - retro

To tylko niektóre kartki personalizowane dostępne na naszych stronach. Powyższe propozycje oraz inne pomysły na kartki na Dzień Ojca znajdziecie TUTAJ.

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz