przebranie na Dzień św. Patryka
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 pomysłów na przebranie na Dzień św. Patryka

Dzień św. Patryka to świetna okazja na przebieraną imprezę. Jeżeli więc szykujemy się na party z okazji tego święta, warto zastanowić się nad ciekawym strojem, który pozwoli nam zabłysnąć w towarzystwie i rozkręcić doskonałą zabawę. Jaki kostium byłby najlepszy? Zobaczcie nasze propozycje na przebranie na Dzień św. Patryka.Tego dnia z pewnością wypada założyć kapelusz irlandzkiego skrzata w zestawie wraz z brodą. Leprechaun, czy po polsku Leprikon to postać silnie związana z Irlandią i chociaż z natury jest samotnikiem, podczas Dnia św. Patryka wychodzi z ukrycia by poddać się beztroskiej zabawie.

przebranie na Dzień św. Patryka - kapelusz irlandzkiego skrzata

Kolejna propozycja to tajemniczy i zarazem bardzo mocno rzucający się w oczy, nadmuchiwany powietrzem strój Morphsuit – oczywiście w kolorze zielonym.

przebranie na Dzień św. Patryka - Morphsuit zielony

Mamy też strój irlandzkiego skrzata w wersji dla Pań. Ten zestaw idealnie pasuje na Dzień św. Patryka, a tak wyglądający Leprikon, mimo, że bez brody, z pewnością zrobi niezłą furorę.

przebranie na Dzień św. Patryka - pani skrzat

Czasami zamiast pełnego stroju wystarczy drobny dodatek, który zmieni nasz wygląd i doskonale pasuje do okazji. Na Dzień św. Patryka idealny będzie na przykład zielony, mini cylinder z woalką.

przebranie na Dzień św. Patryka - cylinder zielony

Można też wybrać nakrycie głowy w postaci zielonej peruki. W niej wyróżnicie się z tłumu i jednocześnie nawiążecie do święta. Wystarczy jedynie założyć do niej zieloną koszulkę i możemy się wybrać na imprezę z okazji Dnia św. Patryka.

przebranie na Dzień św. Patryka - peruka zielona

Powyższe propozycje oraz inne pomysły na przebranie na Dzień św. Patryka, a także dekoracje, gadżety i dodatki idealne na tę okazję znajdziecie na stronach naszego sklepu, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz