Dzień św. Patryka
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Dekoracje na imprezę z okazji Dnia św. Patryka

17 marca wszystko przybiera zielone barwy, zatem dekoracje na Dzień św. Patryka również powinny mieć ten kolor. Warto też, by nawiązywały do symboliki tego święta, czyli koniczyny lub zawadiackiego, irlandzkiego skrzata. W naszym sklepie znajdziecie wiele pomysłów na dekoracje, które idealnie sprawdzą się podczas tego rodzaju imprezy. Oto kilka z nich.

Proponujemy m.in. różnego rodzaju dekoracje wiszące w formie zielonych zwisających z sufitu koniczynek umieszczonych na żyłce…

dekoracje na Dzień św. Patryka - koniczynki

…lub rozet, również w kolorze zielonym, które nadadzą imprezie z okazji Dnia św. Patryka odpowiedniego charakteru.

dekoracje na Dzień św. Patryka - rozety

Ta dekoracja świetnie pasuje na ścianę pomieszczenia, w którym organizujemy imprezę.

dekoracje na Dzień św. Patryka - dekoracja ścienna

 

Z kolei dekoracja na okna z motywem irlandzkiego skrzata oraz koniczynek wskaże gościom miejsce, gdzie w Dniu św. Patryka będzie się odbywała najlepsza zabawa.

dekoracje na Dzień św. Patryka - dekoracja okna

Foliowy balon w kształcie kufla napełnionego zielonym piwem z pewnością zwróci uwagę gości i stanie się atrakcją imprezy.

dekoracje na Dzień św. Patryka - balon

Oprócz przeróżnych talerzyków, kubeczków i serwetek nawiązujących do Dnia św. Patryka proponujemy także nietypowy, imprezowy obrus, który nie pasuje na żadną inną okazję.

dekoracje na Dzień św. Patryka - obrus

To tylko wybrane dekoracje na Dzień św. Patryka, które pomogą Wam stworzyć klimat nawiązujący do święta patrona Irlandii. Niech to zatem będzie wesoły, zielony i bardzo imprezowy dzień. Powyższe propozycje, a także wiele innych pomysłów na dekoracje, gadżety oraz stroje i dodatki idealne na tę okazję, znajdziecie na stronach naszego sklepu, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!