1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Impreza z okazji Dnia Świętego Patryka

dzień świętego patryka - dekoracjaDzień Świętego Patryka to czas, kiedy świat staje się zielony. W Irlandii, skąd to święto się wywodzi, w tym dniu organizuje się uliczne festyny i procesje, mieszkańcy miasta oraz turyści bawią się, śmieją i cieszą. Dziś to święto jest również celebrowane w Polsce i innych krajach Europejskich. Od stuleci jest również obecne w USA. Jednak wciąż najhuczniej jest obchodzone właśnie w Irlandii. Na zielono podświetlane są budynki, pomniki, mosty. Na ulice wychodzą mieszkańcy poprzebierani w zielone stroje. Wszędzie widoczne są motywy koniczyny, skrzatów, podkowy.

Zielone dekoracje

dzień świętego patryka - dekoracjeImpreza z okazji Dnia Świętego Patryka również zatem musi być utrzymana w tej tonacji. Zielone dekoracje na ścianach i stołach. Balony, serpentyny w motywy koniczyny. Warto zaopatrzyć się również w zielone konfetti. Nie powinno też zabraknąć elfów w zielonych czapkach, najlepiej na końcu tęczy, trzymających garnek ze złotem. Cóż, jakie czasy, taki garnek i złoto. Na szczęście można kupić czekoladki imitujące dzień świętego patryka - strój męskizłote monety 😉 Impreza z okazji Dnia świętego Patryka powinna być po prostu przesycona wszystkim, co kojarzone jest ze szczęściem. Słowem przewodnim na tą imprezę powinno być „Lucky”.

Zielone stroje

Jeżeli decydujemy się na przebranie z okazji Dnia Świętego Patryka, przydadzą się nam np. zielone farbki dzień świętego patryka - strój damskido ciała i kapelusz. Dziewczyny mogą założyć zielone sukienki lub zielone peruki, a panowie mogą się przebrać za Leprikona, czyli sprytnego, rudobrodego, irlandzkiego skrzata.

Co pijemy?

Obowiązkowo powinno wypić się tego dnia szklaneczkę whisky lub przynajmniej zielonego piwa. Tym samym, takie właśnie trunki powinny pojawić się na stołach. Impreza z okazji Dnia Świętego Patryka po prostu musi mieć odpowiedni, tradycyjny klimat a tradycja nakazuje, po prostu dobrze się bawić.

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz