wierszyki na mikołajki
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 wierszyki na mikołajki, które zaskoczą adresatów

Szukacie pomysłów na wierszyki na mikołajki? Mamy dla Was kilka propozycji, które w zabawny i zarazem poetycki sposób oddają charakter i atmosferę tego dnia. Życzenia przesłane w tej formie z pewnością zrobią wrażenie na adresatach.

Idzie, idzie Święty z długą siwą brodą, a dwaj aniołkowie za ręce go wiodą. Niosą w wielkich koszach: słodziutkie pierniki, ciastka i cukierki, lalki, żołnierzyki. Każdemu nad głową złota gwiazdka świeci, idą i szukają samych grzecznych dzieci. Czy Ty jesteś grzeczna? Chyba tak, więc zostawiam Ci prezenty miłość, nadzieję, radość i wiarę. Ho, ho, ho, ho, ho... dobrze mi się do Ciebie szło:)

Gdy pierwsza gwiazdka błyśnie na niebie Święty Mikołaj przyjdzie do Ciebie, razem wspomnicie dawne czasy, popróbujecie Świąteczne frykasy, potem odleci i skryje Go mrok, lecz Ty się nie martw - wróci za rok

6 grudnia- jak dobrze wiecie, Chodzę sobie po świecie. Dźwigam wór niezmordowanie Każdy z Was prezent dziś dostanie. A kiedy rozdam już prezenty Wrócę do nieba uśmiechnięty!

Idzie dobry święty , Uśmiecha się w koło, Grzecznym dzieciom biją serduszka wesoło. Niesie w dużym worku Słodyczy bez liku, Pełno dzisiaj wszędzie Radości i krzyku.

Wierszyki na mikołajki mogą być podparte jakiś ciekawym, nietypowym upominkiem. Jeżeli szukacie pomysłów na prezent idealny na tę okazję, zapraszamy TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz