życzenia na mikołajki
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

8 zabawnych życzeń na mikołajki

Mikołajki to dzień, w którym wręczamy sobie drobne prezenty. Nie zaszkodzi jednak dołączyć do nich ciekawych życzeń, które rozbawią adresatów i wprowadzą ich w dobry humor oraz świąteczną atmosferę. Proponujemy kilka pomysłów na zabawne życzenia na mikołajki z przymrużeniem oka. Czasami bowiem przyda nam się zdrowy dystans ;)

Widziałam jak Mikołaj wkradał się do Twojego domu. Mam nadzieję, że coś przyniósł, a nie wyniósł :-) Wszystkiego najlepszego z okazji mikołajek!

Chętnie bym Cię wysłuchał, ale jestem w tym roku strasznie zabiegany ... Twój Święty Mikołaj

Jeżeli w nocy przyjdzie do Ciebie gruby pan w czerwonym ubranku i będzie chciał Cię zapakować do worka, to nie przestrasz się. Powiedziałam Mikołajowi, że chcę Ciebie pod choinkę, a w tym roku byłam naprawdę grzeczna.

Gdy Mikołaj Cię ominie, zrób na wieczór smutną minę, bo to obowiązek Świętych by przynosić nam prezenty!

Przepraszam, że w taki sposób, ale jakoś tak wyszło, inaczej nie potrafię. Chcę Ci to powiedzieć, bo dłużej nie ma sensu takie oszukiwanie. Lepiej jak to się stanie teraz, niż później. Nie potrafię Cię dłużej zwodzić, w końcu jesteśmy już dorośli i na pewno kiedyś to zrozumiesz. Wiem że będzie Ci ciężko, ale wierz mi, że i mi jest trudno. Piszę, bo ktoś Ci musi to powiedzieć - Święty Mikołaj nie istnieje! :\

Jeździ Mikołaj po świecie, Twój prezent go w tyłek gniecie. Wyrzucił go gdzieś w Bangkoku, nic nie dostaniesz w tym roku.

Co? Pewnie czekasz na jakieś życzenia? Ano to się doczekałeś!!! Wszystkiego najlepszego z okazji mikołajek!!

Kilo radości, mega szczęścia, giga prezentów i zasypania samymi spełniającymi się marzeniami!

Jeżeli wybraliście już życzenia na mikołajki, warto pomyśleć o jakimś upominku na tę okazję. Mamy sporo ciekawych pomysłów, które znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz