1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

3 pomysły na gry i zabawy sylwestrowe

Organizujecie Sylwestra i zastanawiacie się, jak zaskoczyć gości i nieco urozmaicić im czas imprezy? Mamy dla Was kilka pomysłów na gry i zabawy sylwestrowe, które pomogą nieco rozluźnić atmosferę i rozkręcić towarzystwo.Zakazane słowoPoinformujcie uczestników imprezy, że podczas zabawy nie mogą wymawiać wybranego słowa. Dobrze, gdyby nawiązywało ono do Waszej imprezy, więc proponujemy takie słowa jak Sylwester, Nowy Rok, kieliszek, petardy czy muzyka. Osoba, która wypowie zakazane słowo powinna ponieść konsekwencje – może to być karny shot lub np. czapka błazna, którą należy nosić do momentu, aż inna osoba nie wypowie słowa, którego wypowiadać nie należy. Żeby nie było za łatwo, co jakiś czas możecie zmieniać zakazane słowo.

zabawy sylwestrowe - zakazane słowo

Quiz z wiedzy o minionym rokuPrzed imprezą przygotujcie pytania dotyczące wydarzeń z minionego roku. Mogą one dotyczyć polityki, sportu, filmu, muzyki, szeroko pojętego show-biznesu lub innych zdarzeń, o których powinni wiedzieć uczestnicy zabawy sylwestrowej. Niech każdy wylosuje pytanie i spróbuje na nie odpowiedzieć. Jeżeli odpowiedź nie jest prawidłowa, swoich sił mogą spróbować pozostali uczestnicy. Spróbujcie w ten sposób wybrać sylwestrowego omnibusa.

zabawy sylwestrowe - losowanie

PostanowieniaWiększość z nas ma jakieś plany i postanowienia na rozpoczynający się rok. Poproście zatem uczestników imprezy, by na kartkach napisali, co chcieliby w najbliższych miesiącach zrobić. Niech wrzucą je do jednej miski, a następnie wylosują po jednej karteczce i odgadną, czyje to jest postanowienie. Największe szczęście będą miały te osoby, które wylosują karteczki wypełnione przez siebie. Jak podobają się Wam nasze pomysły na gry i zabawy sylwestrowe? Jeżeli organizujecie imprezę z tej okazji, w naszym sklepie znajdziecie odpowiednie stroje, dekoracje, gadżety i dodatki. Zapraszamy TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz