wiszące dekoracje sylwestrowe
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 odjazdowych, wiszących dekoracji sylwestrowych

Charakterystyczne, rzucające się w oczy, wiszące dekoracje sylwestrowe pomogą Wam oddać wyjątkowy charakter tej imprezy. Wybraliśmy dla Was kilka gadżetów, które w prosty i szybki sposób pomogą Wam zadbać o wystrój miejsca pożegnania starego i przywitania Nowego Roku. Wystarczy je powiesić, by stworzyć odpowiednią, zabawową atmosferę.

Zaczynamy od dekoracji ściennej z motywem zegara, który odlicza czas do Nowego Roku. Ciekawa ozdoba, która nawiązuje do charakteru imprezy i będzie przypominać gościom, ze warto dotrwać do północy. Wskazówki zegara są ruchome, więc możemy nieco manipulować czasem 🙂

wiszące dekoracje sylwestrowe - zegar

Kolejna, tym razem foliowa dekoracja ścienna o sporych wymiarach. Składa się z kilku elementów, które w całości dają bardzo fajny efekt i pomogą Wam zachęcić gości do sylwestrowej zabawy.

wiszące dekoracje sylwestrowe - foliowa

Do sufitu możecie przyczepić elementy tego, srebrnego zestawu dekoracji, w którego skład wchodzą różnej wielkości gwiazdki oraz specjalne ozdobne szale.

wiszące dekoracje sylwestrowe - zestaw srebrny

Podczas sylwestra świetnie sprawdzą się również dekoracje balonowe. Mamy dla Was m.in. balon foliowy w kształcie otwieranej w hukiem butelki szampana, który z pewnością zrobi spore wrażenie na uczestnikach sylwestrowej zabawy.

wiszące dekoracje sylwestrowe - balon szampan

Na koniec proponujemy czarne, lateksowe balony w noworocznym motywem, dzięki którym w mgnieniu oka stworzycie odpowiedni klimat.

wiszące dekoracje sylwestrowe - balony

Powyższe pomysły na wiszące dekoracje sylwestrowe, a także wiele innych propozycji gadżetów idealnych na tę, jedyną w roku okazję znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz