sylwester w domu
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 rzeczy, dzięki którym sylwester w domu będzie udany

Sylwester w domu to najczęstsza forma przywitania Nowego Roku. Organizując z tej okazji domówkę, warto pamiętać o kilku podstawowych rzeczach, które zagwarantują nam odpowiednią atmosferę do zabawy. Oto kwestie, które organizator sylwestrowej imprezy powinien ogarnąć.

1. Stroje

Organizując sylwestra i zapraszając do domu gości ustalmy przede wszystkim, w jakim stylu chcemy się bawić. Możemy się umówić po prostu na luźne spotkanie, ubrać się na galowo lub wybrać bliski wszystkim temat imprezy i urządzić przebierane party. Najlepiej sprawdza się opcja ostatnia. W końcu sylwester jest raz w roku, więc warto z tej okazji nieco zaszaleć – również ze swoim strojem.

stroje damskie na sylwestra
Stroje damskie
stroje męskie na sylwestra
Stroje męskie
szelki
Dodatki do strojów

2. Wystrój

Miejsce, w którym organizujemy sylwestra powinno na dzień dobry zachęcać uczestników do szalonej zabawy. Zadbajmy więc o odpowiednie dekoracje. Na sylwestra świetnie sprawdzają się balony, serpentyny, kolorowe ozdoby oraz banery witające Nowy Rok. Jeżeli organizujemy sylwestrową imprezę tematyczną, postarajmy się stworzyć wystrój nawiązujący do naszego tematu przewodniego.

srebrna kolekcja

3. Jedzenie i napoje

Dobrą opcją jest ustalenie z gośćmi menu oraz umówienie się, że każdy z uczestników zabawy przygotuje coś do jedzenia. Postawmy przede wszystkim na sałatki i przekąski, ale warto przygotować również coś na ciepło, najlepiej w formie treściwej zupy lub dań jednogarnkowych, które w każdej chwili możemy podgrzać. Umówmy się też zawczasu, co pijemy i zakupmy odpowiednią ilość napojów (w tym napojów wyskokowych)

4. Muzyka

Bez względu na to, czy jest to sylwester w domu, w klubie, na sali balowej czy na świeżym powietrzu, tej nocy muzyka jest bardzo ważnym elementem zabawy. Postarajmy się wcześniej ułożyć play listę, przynajmniej na początek imprezy, dzięki czemu unikniemy walki o dostęp do płyt lub komputera, co bywa standardem podczas imprez w domu.

5. Gry i zabawy

Postarajmy się zapewnić naszym gościom niespodziewane atrakcje. Niech będą one pewnym zaskoczeniem dla uczestników imprezy oraz formą na ich rozruszanie. Możemy zorganizować konkurs karaoke, imprezowe kalambury lub postawić na inne, pomysłowe gry i zabawy sylwestrowe.

Szykuje się Wam sylwester w domu? Gadżety, dekoracje i dodatki idealne na tę okazję znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!