konfetti na sylwestra
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Mała rzecz, a cieszy – 5 pomysłów na konfetti idealne na sylwestra

Konfetti na sylwestra to świetny pomysł na niewielki, ale charakterystyczny i zauważalny element dekoracji. Wystarczy rozsypać je tu i wódzie, by nadać miejscu imprezy typowo zabawowego charakteru. Co prawda drobne, kolorowe elementy możemy znajdować w różnych zakamarkach jeszcze kilka tygodni po Nowym Roku, ale w końcu liczy się efekt. Oto kilka naszych propozycji konfetti idealnych na tę okazję.

Na początek proponujemy konfetti w stylu disco. Bardzo kolorowe i bardzo imprezowe elementy ożywią przestrzeń zabawy i zachęcą gości do sylwestrowego wirowania na parkiecie.

konfetti na sylwestra - disco

Jeżeli chcemy bezpośrednio nawiązać do okazji, możemy wybrać konfetti z tekstem Happy New Year. Niewielkie, złote elementy świetnie się prezentują na ciemnym tle i będą doskonałym dodatkiem do sylwestrowej imprezy.

konfetti na sylwestra - Happy New Year

Ciekawą propozycją jest również konfetti składające się z metalicznych gwiazdek, których pobłyskiwanie pomoże Wam stworzyć odpowiedni, imprezowy klimat.

konfetti na sylwestra - gwiazdki

A może lubicie romantyczne klimaty i chcecie, by Nowy Rok był korzystny pod względem miłości? Wówczas doskonale sprawdzi się metaliczne konfetti z motywem czerwonych serc.

konfetti na sylwestra - serca

Na koniec proponujemy tubę strzelającą, dzięki której możecie udekorować pomieszczenie za pomocą konfetti w bardzo widowiskowy i przyciągający uwagę sposób. Prosta w obsłudze i efektowna tuba idealnie pasuje na tego typu okazje.

konfetti na sylwestra - tuba strzelająca konfetti

Powyższe propozycje, a także pozostałe konfetti na sylwestra oraz wiele innych okazji znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!