strój dla niej na walentynki
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 pomysłów na seksowne stroje na Walentynki dla niej

Święto Zakochanych to doskonała okazja, by zaskoczyć swojego faceta i wprowadzić go w nastrój odpowiedni do tego niezwykłego dnia. Możecie to zrobić za pomocą uwodzicielskiego kostiumu. Zobaczcie zatem kilka naszych pomysłów na seksowne stroje na Walentynki, które z pewnością zrobią wrażenie na Waszej drugiej połówce.

Na początek proponujemy strój diablicy, która jest w stanie skusić do złego nawet największego świętoszka. Ciekawa, zmysłowa propozycja, która z pewnością zwróci na Was uwagę i być może sprawi, że będą to piekielnie udane Walentynki.

seksowne stroje na Walentynki - diablica

Możecie też pójść (lub polecieć) w zupełnie inną stronę i założyć strój anioła. W tym przypadku Wasz ukochany może się poczuć jak w niebie i z pewnością nie będzie chciał stamtąd wrócić na ziemię.

seksowne stroje na Walentynki - anioł

Żaden facet nie lubi chorować, a jak już go dorwie małe przeziębienie, zachowuje się tak, jakby miał się żegnać ze światem. Jeżeli jednak założycie ten strój pielęgniarki, momentalnie postawicie na nogi każdego, nawet obłożnie chorego „pacjenta”.

seksowne stroje na Walentynki - pielęgniarka

 

Jeżeli chcecie nawiązać do bajkowych klimatów, doskonale nadaje się do tego strój Czerwonego Kapturka w trochę niegrzecznym i bardzo seksownym wydaniu.

seksowne stroje na Walentynki - Czerwony Kapturek

Na koniec proponujemy zmysłowy strój lamparta, dzięki któremu możecie się zmienić w przytulnego kotka lub też pokazać ostre jak brzytwa pazurki.

seksowne stroje na Walentynki - lampart

Powyższe pomysły na seksowne stroje na Walentynki, a także wiele innych propozycji kostiumów i dodatków, które doskonale sprawdzą się podczas tego typu okazji znajdziecie na naszej stronie.

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!