walentynki we dwoje
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 powodów, dla których warto świętować Walentynki

Dzień Zakochanych nie jest typowo polskim świętem, ale już na dobre zakorzenił się w naszej kulturze. Jeżeli jednak nadal zastanawiacie się, czy warto świętować Walentynki, mamy kilka powodów, które powinny rozwiać Wasze wątpliwości.

Każdy potrzebuje miłości

Miłość to uczucie wyjątkowe, które jest potrzebne każdemu i sprawia, że dostajemy skrzydeł. Nie ma żadnych powodów, by ją odrzucać, a wręcz przeciwnie – powinniśmy szukać miłości, a gdy ją znajdziemy, dbać o nią jak o skarb, który daje nam szczęście. Dzień Zakochanych słusznie nam o tym przypomina.

giphy1


Uczucia trzeba pielęgnować

Miłość jest jak kwiat, który trzeba pielęgnować. Niestety często o tym zapominamy, ale na szczęście ta „roślina” nawet przez długi czas nie podlewana ma szansę się rozwinąć. Walentynki to doskonała sposobność, by sobie o tym przypomnieć i zająć się naszym uczuciem. Zobaczycie, jak szybko rozkwitnie i jak wiele da Wam radości.

giphy2


Okazja do odkurzenia wspomnień

Kiedy ostatnio wspominaliście pierwsze spotkanie z bliską osobą, początki przyjaźni lub miłości i najlepsze, spędzone wspólnie chwile? Jeżeli na co dzień macie na głowie zupełnie inne rzeczy, to Dzień Zakochanych jest okazją, by nieco odkurzyć najlepsze wspomnienia i spojrzeć na bliską osobę tym samy wzrokiem, co dawniej.

giphy3


Warto dawać innym radość

Walentynki to dzień w którym powinniśmy mówić bliskim o naszych uczuciach, a krótkie wyznanie „Kocham Cię” z pewnością sprawi im wielką przyjemność i zapewni dobry humor na cały dzień lub jeszcze dłużej. Dlaczego więc tego nie zrobić? Przecież dawanie radości jest fajne.

giphy4


Każdy powód do świętowania jest dobry

Bez względu na to, czy któryś z powyższych argumentów Was przekonał, każdy powód do świętowania jest dobry. Nawet, jeżeli nie macie romantycznego nastroju, możecie po prostu spotkać się bliskimi, a jeżeli nie macie drugiej połówki, udać się na imprezę dla singli. Możliwości jest sporo, a dobra zabawa zawsze jest wskazana.

giphy5

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!