serduszka
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Dekoracje na Walentynki

dekoracje na walentynkiKażdy marzy o wielkiej miłości, o tym, by mieć kogoś, na kim zawsze można polegać. Nic zatem dziwnego, że gdy już taką osobę znajdzie, chce celebrować to każdego dnia. Jest jednak jeden dzień w roku, kiedy po prostu trzeba całą swoją uwagę skupić na tej wybranej, drugiej połówce. Bale z tej okazji, zawsze są wyjątkowe. Dlatego warto zadbać o odpowiednią atmosferę. Odpowiednie dekoracje na Walentynki są równie ważne, jak sama okazja.

dekoracje na walentynki - dekoracja wiszącaSprawdzają się oczywiście serduszka pod każdą postacią, to jest właściwie motyw przewodni. Balony w kształcie serca można porozwieszać po całej sali. Pod sufitem, w oknach, nad stołem, w rogu pomieszczenia. Idealnie na tę okazję sprawdzą się również wszelkie motywy amorków z łukami, cherubinków. Dekoracje na
Walentynki powinny podkreślać, jak ważna jest miłość w naszym życiu, mogą być więc słodkie do granic możliwości. To jedyny dzień w roku, kiedy możemy pokazać naszą wrażliwość, bez żadnego skrępowania.

Na stołach idealnie sprawdzą się serwetki w czerwone serca, czy też po prostu w jednolitym, czerwonym kolorze, ewentualnie różowe, a także kubeczki i talerzyki w motywy serduszek. Do napojów idealne będą kostki lodu w kształcie serc, tu jednak do foremek zamiast wody możemy wlać czerwony sok, np. z malin lub wiśni. Efekt będzie niesamowity. Desery można przyozdobić żelkami w kształcie serduszek. Można też oczywiście, jeżeli mamy na to czas, zrobić samodzielnie wzorki z galaretki. Na dekoracje na walentynki - stółkanapki i jako dekorację innych potraw możemy wykorzystać paprykę, pomidory i rzodkiewki. Ich czerwone skórki pięknie będą wyglądać, gdy powycinamy z nich serduszka różnej wielkości. Na stole jako dekoracje na Walentynki warto wykorzystać również czerwone jabłka. Same będą efektownie się prezentować, możemy również przekroić je na pół i z połówek powycinać serduszka.

Dekoracje na Walentynki powinny być słodkie, wręcz landrynkowe. To jest jeden z takich dni, kiedy każda przesada, jest jak najbardziej wskazana.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!