walentynki
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Frywolny strój na Walentynki

strój na walentynki - kupidynWalentynkowy wieczór najczęściej spędzamy, albo wśród znajomych na imprezie, albo we dwoje, w romantycznej atmosferze. W obu przypadkach warto zadbać by taki wieczór był wyjątkowy, niezapomniany. Przydadzą się zabawne przebrania, które podkreślą charakter wieczoru. Nie tylko dekoracje bowiem tworzą klimat ale również to, jak ubierają się goście, jakie jest ich nastawienie, humor. Warto więc wybrać odpowiedni i przyciągający wzrok strój na Walentynki.

strój na walentynki - królowaNa imprezę Walentynkową z przyjaciółmi warto przebrać się w coś zabawnego, co wpłynie na ogólną atmosferę wieczoru. Możemy umówić się wcześniej ze znajomymi, że każdy z nas przebierze się w jakiś strój na Walentynki powiązany tematycznie ze świętem zakochanych. Wszak to wciąż Karnawał! Sięgajmy więc po nawet najodważniejsze stroje! Tego dnia pasuje nam po prostu wszystko to, co słodkie, romantyczne, zabawne.

strój na walentynki - garnitur serceNajwiększy wybór strojów jest jak zawsze dla pań. Może dlatego, że to one najodważniej przywdziewają takie rzeczy i zawsze wyglądają dobrze. Imprezowiczki mogą więc przebierać się w kolorowe stroje amorków, aniołków i zmysłowych diablic. Panowie rzadko kiedy mają odwagę przebrać się za cherubina z łukiem, a szkoda, bo z pewnością taki męski strój na Walentynki doceni każda kobieta. W większości jednak faceci wolą mniej frywolne stroje, wybierając takie, które są po prostu zabawne.

strój na walentynki - sexy kupidynOdważniejsze stroje wybieramy raczej wtedy, gdy spędzamy walentynkowy wieczór w domowym zaciszu, sami z partnerem/partnerką. Tu sprawdzi się nawet najbardziej seksowny strój na Walentynki. Może on sprawić, że temperatura w sypialni podniesie się do poziomu, który charakterystyczny jest dla początku związku 🙂 Bez względu na to, jak spędzamy ten wieczór, warto pozwolić sobie na frywolność, zadbać o odpowiednie przebranie. Bawmy się jak dzieci, tego dnia nam wolno!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!