miłosne piosenki
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Najlepsze romantyczne kawałki

najlepsze romantyczne kawałkiWalentynki to szczególna okazja. Planując romantyczną kolację przy świecach, lub imprezę dla znajomych, trzeba zadbać o odpowiedni klimat wieczoru. Ważne są dekoracje sali, jak i stołu. Pomysłowe ubranie dla siebie i ewentualnie gości. Jednak za nastrój tego dnia chyba najbardziej odpowiada muzyka. Nastrojowe, romantyczne kawałki najlepiej podkreślają charakter wieczoru. Jakich utworów nie powinno zabraknąć? No cóż, jest kilka hitów, które po prostu są obowiązkowe.

Po pierwsze, osławione „Płomienie miłości”, które towarzyszą nam już od wielu lat i chyba każdy potrafi je zanucić. „Flames of love” bo tak brzmi oryginalny tytuł, wykonuje Fancy, lecz dziś można znaleźć już wiele wersji tego utworu, w różnych wykonaniach. Jednak oryginał, jest najlepszy.


Kolejnym utworem, który jest absolutnym must have walentynkowego wieczoru, to „I will always love you”, czyli „Zawsze będę cię kochać” Whitney Houston. Motyw z filmu „The Bodygard” jest po prostu nieśmiertelny, tak jak głos niestety nieżyjącej już piosenkarki.

Jeśli stawiamy na filmowe, romantyczne kawałki, jest jeszcze jeden utwór, którego nie sposób pominąć. To „My heart will go on” wykonywany przez Celine Dion. Sam film, z którego muzyka pochodzi, „Titanic” z pewnością na zawsze zapadł w naszych sercach. Tego wieczoru, warto przeżyć jeszcze raz te emocje, które towarzyszyły nam podczas oglądania filmu.


Glenn Medeiros w naszym kraju jest znany w zasadzie z jednego utworu, z osławionego „Nothing gonna change my love for you”. Kto nie chciałby usłyszeć takiego wyznania? Tak, przy tej piosence wiele par się przytulało i jeszcze wiele będzie się przytulać.

Jeśli zaś chodzi o polskie romantyczne kawałki, proponujemy m.in. Human „Słońce moje”. To chyba jedno z najpiękniejszych muzycznych wyznań miłości.

A na koniec polska miłosna klasyka. Piotr Szczepanik i „Kochać”

Życzymy udanych Walentynek i mamy nadzieję, że te romantyczne kawałki pomogą Wam stworzyć odpowiedni klimat 🙂

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!