walentynki dla singli
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Walentynki dla singli, czyli jak przetrwać, gdy świat zwariował

Walentynki dla singliNie dla wszystkich dzień zakochanych jest dniem, na który czekają z wytęsknieniem. Coraz więcej osób bowiem wiedzie spokojny żywot, dumnego z siebie Singla i tylko ten jeden, jedyny dzień w roku, zakłóca harmonię i spokój psychiczny. W tym okresie, wydawać by się mogło, że cały świat oszalał. Z każdej strony atakują nas serduszka, kupidyny, cherubinki, amorki. Roznegliżowane bobasy z łukami, potrafią naprawdę zirytować, gdy widzi się je wszędzie. Na każdym kroku widać przesłodzone dekoracje, to, jak ludzie okazują sobie uczucia, robią wyznania, czasem w bardzo spektakularny sposób. Jaki jest więc pomysł na Walentynki dla singli.

Ciekawym pomysłem jest huczna impreza, a jej motywem przewodnim niech będzie wszystko, co nie wiąże się z miłością! Decydując się na imprezę w stylu Walentynki dla singli na wstępie można wprowadzić absolutny zakaz landrynkowych dekoracji. Jeśli więc serca, to krwawe, przedstawiające narząd, nie wyobrażenie o nim. Możecie np. urządzić sobie dzień horroru. Motywem przewodnim niech będzie wszystko, czego należy się bać. Dekoracje, jak na Halloween. A może scenografia, jak z Wojny Światów? Sprawdzi się, biorąc pod uwagę, że świat za oknem, na jeden dzień faktycznie zwariował.

Niewykluczone, że na nasze Walentynki dla singli przyjdą również znajome pary, które wcale nie potrzebują obnosić się tego dnia ze swoimi uczuciami, szczególnie, gdy o stan swojego związku dbają cały rok, a nie tylko w święto zakochanych. Oczywiście nie wypraszamy ich, jednak pod warunkiem, że nie będą się zachowywać „cukierkowo” 😉

Każdy rasowy singiel tego dnia ma ochotę na coś co nie jest przesiąknięte słodyczą. Zamiast zaszywać się w domu i nastawić się na przeczekanie, warto wraz ze znajomymi, wprowadzić własną tradycję, własne zasady obchodzenia tego dnia. Walentynki dla singli mogą się okazać strzałem w dziesiątkę. W końcu każdy pretekst do zabawy jest dobry.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!