Przebierany wieczór panieński
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 pomysły na przebierany wieczór kawalerski

Ostatnia taka męska impreza przed ślubem i pożegnanie kawalerskiego życia to doskonała okazja do niepowtarzalnej zabawy oraz wyróżnienia się z tłumu. Znajdźcie miejsce, zamówcie jedzenie i zadbajcie o odpowiednie wejście kolegi w nowy stan. Jeżeli chcecie przykuwać uwagę i zapamiętać ten wieczór na długo – doskonałym patentem jest przebierany wieczór kawalerski. Poniżej kilka z wielu naszych pomysłów na stroje, które doskonale sprawdzą się na tego typu okazje.

Blues Brothers

Wystarczy kilka podstawowych akcesoriów znanych z filmu: czarny garnitur, charakterystyczne okulary oraz kapelusz i podczas wieczoru kawalerskiego zabłyśniecie niczym Blues Brothers. Jeśli całą grupą udacie się w takich strojach do klubu, macie zagwarantowane efektowne wejście. Taka impreza z Wami w roli głównej będzie atrakcją wieczoru w każdym miejscu. W dodatku wyobraźcie sobie, jak elegancko będziecie wyglądać, jeśli jako atrakcję wieczoru zamówiliście lekcję tańca dla przyszłego pana młodego i gości. Tylu przystojnych gości jednocześnie – takiej konkurencji reszta facetów może nie znieść.

Występując w rolach głównych dyktujecie warunki na parkiecie i macie świetną zabawę. W końcu tego wieczoru każdy jest muzykiem, a kobiety kochają blues i facetów w garniturach. Zaletą takiego stroju jest to, że każdy wygląda w nim dobrze, więc nawet mężczyźni o figurze dalekiej od ideału będą się dobrze prezentować. Pozostaje doskonale się bawić do rana. W końcu bracia Blues znani są z tego, że potrafią stworzyć najlepszą, imprezową atmosferę.

przebierany wieczór kawalerski - Blues Brothers
Okulary
przebierany wieczór kawalerski - piraci
Akcesoria pirata
przebierany wieczór kawalerski - disco lata 70
Stroje disco

Przebierany wieczór kawalerski – piraci!

Może od zawsze fascynowały Was przygody i podróże, a do tego nie jest Wam straszna choroba morska? Można to połączyć, a na przebierany wieczór kawalerski nie ma lepszego stroju łączącego wszelkie atuty zdobywcy nieznanych terenów i łowcy przygód, niż przebranie pirackie. Podczas takiego wieczoru, w ostatnich chwilach przysłowiowej wolności, zupełnie wskazany jest clubbing w stylu oceanicznego rejsu po lokalach centrum miasta. Odwiedźcie każdy port i zaznaczcie to na swojej mapie przygód, nim oddacie kolegę w szpony małżeńskiej niewoli. Ciekawe tylko, czy ten pirat odważy się powiedzieć swej pani, gdzie był ostatniej nocy…

Można, oczywiście po uprzednim uzgodnieniu scenariusza wydarzenia z obsługą lokalu, przeprowadzić abordaż na jakiś klub i posmakować szczypty egzotycznej zabawy. W życiu nie będzie już wiele takich okazji. Zatem cała naprzód, ku nowej przygodzie! Ostatecznie możecie nie znać piosenek żeglarskich, być nawet najgorszymi piratami we wszechświecie i nie dokonać tego wieczoru jakiegokolwiek abordażu ale jedno jest pewne, zwrócicie na siebie uwagę…

Gorączka sobotniej nocy na pożegnanie stanu wolnego

Nasza kolejna propozycja to mała podróż w czasie do lat 70, czyli szalonej i kolorowej ery disco. Tamten czas, jak żaden inny później przyniósł nie tylko erę hippisów i nowej muzyki rozrywkowej. Wyjątkowo prezentowała się wówczas także moda zarówno damska, jak i męska. Kiedy indziej mężczyźni odważyli się założyć złote spodnie dzwony do hawajskiej koszuli i wyjść na podświetlany parkiet? Do dziś zresztą tamten czas daje mnóstwo inspiracji.

Pokażcie, że o dobrej muzyce i szalonej zabawie nikt nie wie więcej od Was. Zaplanujcie więc dobrze Wasz przebierany wieczór kawalerski. Załóżcie peruki w stylu afro oraz koszule z szerokimi kołnierzami, zadbajcie o akcesoria i udajcie się do klubu, w którym panują klimaty retro. Macie zapewnioną uwagę damskiej części gości. Z pewnością będziecie tam gwiazdami wieczoru, bo każdy lubi ludzi z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Nawet poważni księgowi i analitycy bankowi tego wieczoru mogą zmienić zupełnie zmienić swój wizerunek, a nim nastanie poranek wiele jeszcze może się wydarzyć. Muzyka z pewnością nie ucichnie.

Lata 20

Nasza ostatnia propozycja przeniesie Was w czasy nieco bardziej odległe, bo aż do lat 20 ubiegłego wieku. To dekada, która kojarzy się nam z gangsterami i amerykańską prohibicją. Na filmach możemy zobaczyć całą masę gadżetów i akcesoriów, które zdecydowanie da się wykorzystać na tego typu wieczorze kawalerskim.

Eleganckie samochody i broń automatyczna, oczywiście plastikowa, to nie jedyne detale niezbędne nażelowanym elegantom z tamtych czasów. Dżentelmeni w prążkowanych garniturach sączący martini są nieodłącznym elementem imprezy w stylu Wielkiego Gatsby’ego. Szczególnie może się prezentować Wasza ekipa w czarnych strojach, a przyszły pan młody jako jedyny może ubrać garnitur w kolorze białym. Może ktoś z grona ma jakiekolwiek talenty operatorskie, czy reżyserskie i zechce przez część wieczoru poświęcić się, by sfilmować przynajmniej tę bardziej oficjalną część imprezy. Film pamiątkowy w stylistyce noir będzie niezapomnianą pamiątką od przyjaciół.

Jeśli nie chcecie przypominać typowej angielskiej ekipy ze „stag party”, gdzie wszyscy mają stroje damskie, hawajskie lub Willy’ego, to będzie ciekawy pomysł na przebierany wieczór kawalerski, gdy chcemy się zabawić zarówno z klasą, jak i przepychem.

Który z pomysłów na przebierany wieczór kawalerski podoba się Wam najbardziej? Jeżeli szukacie również gadżetów, dekoracji, dodatków oraz śmiesznych strojów idealnych na tę okazję, zapraszamy na naszą stronę, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!