przebierany wieczór kawalerski
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 pomysły na przebierany wieczór kawalerski

Ostatnia, męska impreza przed ślubem i pożegnanie kawalerskiego życia to doskonała okazja do zabawy i wyróżnienia się z tłumu. Jeżeli chcecie zwrócić na siebie uwagę i zabłysnąć w klubie, ciekawą opcją jest przebierany wieczór kawalerski. Oto kilka naszych pomysłów na stroje, które doskonale sprawdzą się na tego typu okazje.Blues BrothersWystarczy czarny garnitur i charakterystyczne okulary oraz kapelusz, byście zaistnieli podczas wieczoru kawalerskiego jako Blues Brothers. Jeśli całą grupą udacie się w takich strojach do klubu, macie zagwarantowane dobre wejście i doskonałą imprezę z Wami w roli głównej. W końcu bracia Blues znani są z tego, że potrafią stworzyć najlepszą, zabawową atmosferę ;)

przebierany wieczór kawalerski - Blues Brothers

PiraciMożecie też przebrać się za piratów, by podczas wieczoru kawalerskiego odbyć rejs po lokalach, przeprowadzić abordaż na jakiś klub i posmakować przygód na znanych i nieznanych wodach dobrej imprezy i doskonałej zabawy. Cała naprzód, ku nowej przygodzie …

przebierany wieczór kawalerski - piraci

Gorączka sobotniej nocyNasza kolejna propozycja to mała podróż w czasie do lat 70, czyli szalonej i kolorowej ery disco. Załóżcie zatem peruki w stylu afro oraz koszule z szerokimi kołnierzami i udajcie się do klubu, w którym panują klimaty retro. Z pewnością będziecie tam gwiazdami wieczoru.

przebierany wieczór kawalerski - disco lata 70

Lata 20Nasza ostatnia propozycja przeniesie Was w czasy jeszcze bardziej odległe, czyli do lat 20 ubiegłego wieku. To dekada, która kojarzy się nam z gangsterami i amerykańską prohibicją, ale również z imprezami w stylu Wielkiego Gatsby’ego. Ciekawy pomysł na przebierany wieczór kawalerski, jeżeli chcemy się zabawić zarówno z klasą, jak i z przytupem.

przebierany wieczór kawalerski - lata 20

Który z pomysłów na przebierany wieczór kawalerski podoba się Wam najbardziej? Jeżeli szukacie również gadżetów, dekoracji, dodatków oraz śmiesznych strojów idealnych na tę okazję, zapraszamy na naszą stronę, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz