przebierany wieczór kawalerski
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 pomysły na przebierany wieczór kawalerski

Ostatnia, męska impreza przed ślubem i pożegnanie kawalerskiego życia to doskonała okazja do zabawy i wyróżnienia się z tłumu. Jeżeli chcecie zwrócić na siebie uwagę i zabłysnąć w klubie, ciekawą opcją jest przebierany wieczór kawalerski. Oto kilka naszych pomysłów na stroje, które doskonale sprawdzą się na tego typu okazje.

Blues Brothers

Wystarczy czarny garnitur i charakterystyczne okulary oraz kapelusz, byście zaistnieli podczas wieczoru kawalerskiego jako Blues Brothers. Jeśli całą grupą udacie się w takich strojach do klubu, macie zagwarantowane dobre wejście i doskonałą imprezę z Wami w roli głównej. W końcu bracia Blues znani są z tego, że potrafią stworzyć najlepszą, zabawową atmosferę 😉

przebierany wieczór kawalerski - Blues Brothers


Piraci

Możecie też przebrać się za piratów, by podczas wieczoru kawalerskiego odbyć rejs po lokalach, przeprowadzić abordaż na jakiś klub i posmakować przygód na znanych i nieznanych wodach dobrej imprezy i doskonałej zabawy. Cała naprzód, ku nowej przygodzie …

przebierany wieczór kawalerski - piraci


Gorączka sobotniej nocy

Nasza kolejna propozycja to mała podróż w czasie do lat 70, czyli szalonej i kolorowej ery disco. Załóżcie zatem peruki w stylu afro oraz koszule z szerokimi kołnierzami i udajcie się do klubu, w którym panują klimaty retro. Z pewnością będziecie tam gwiazdami wieczoru.

przebierany wieczór kawalerski - disco lata 70


Lata 20

Nasza ostatnia propozycja przeniesie Was w czasy jeszcze bardziej odległe, czyli do lat 20 ubiegłego wieku. To dekada, która kojarzy się nam z gangsterami i amerykańską prohibicją, ale również z imprezami w stylu Wielkiego Gatsby’ego. Ciekawy pomysł na przebierany wieczór kawalerski, jeżeli chcemy się zabawić zarówno z klasą, jak i z przytupem.

przebierany wieczór kawalerski - lata 20

Który z pomysłów na przebierany wieczór kawalerski podoba się Wam najbardziej? Jeżeli szukacie również gadżetów, dekoracji, dodatków oraz śmiesznych strojów idealnych na tę okazję, zapraszamy na naszą stronę, TUTAJ.

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz