prezenty na wieczór kawalerski
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 sprawdzone prezenty na wieczór kawalerski

Prezenty na wieczór kawalerski powinny być zabawne, nietypowe i zaskakujące. Część z nich idealnie sprawdzi się na samej imprezie, inne mogą się stać śmieszną pamiątką dla Pana Młodego na przyszłość. Oto kilka pomysłów na upominki, świetnie pasują na tego typu okazje.

Lola nie jest zwykłą dmuchaną lalką. To najlepsza towarzyszka uczestników wieczoru kawalerskiego, które nie narzeka, gdy piją oni zbyt dużo i chętnie bierze udział nawet w najgłupszych, wymyślonych przez nich zabawach. Nieduża i poręczna, ale jednocześnie rzucająca się w oczy. Przyszły Pan Młody z pewnością nie będzie chciał się z nią rozstać 😉

prezenty na wieczór kawalerski - lalka dmuchana Lola

Kolejna propozycja to strój Borata, czyli upominek, który zapadnie w pamięć nie tylko Pana Młodego, ale wszystkich, którzy go w nim zobaczą. Pomysł na prezent dla osoby, która ma do siebie dystans i spore poczucie humoru, godne kultowej postaci kazachskiego reportera.

prezenty na wieczór kawalerski - strój borata

Prezenty na wieczór kawalerski nie muszą być mocno pojechane, by rozbawić i zaskoczyć przyszłego Pana Młodego. Ciekawym pomysłem jest również kufel grawerowany, który dla przyszłego Pana Młodego będzie świetną pamiątką przypominającą mu o starych, dobrych, kawalerskich czasach.

prezenty na wieczór kawalerski - kufel grawerowany

Nasz ostatni pomysł to plakat personalizowany, dzięki któremu obdarowana osoba znajdzie się na pierwszej stronie sportowego czasopisma bez względu na to, czy ma kaloryfer, czy też piłeczkę. Ten prezent z pewnością znajdzie swoje miejsce na ulubionej półce przyszłego Pana Młodego, przynajmniej do momentu, gdy nie przestawi go jego przyszła żona.

prezenty na wieczór kawalerski - plakat personalizowany

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!