dekoracje na wieczór kawalerski
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 dekoracji idealnych na wieczór kawalerski

Faceci często przywiązują do wystroju dużo mniejszą wagę niż kobiety, ale są sytuacje – i to typowo męskie – gdy warto zadbać o odpowiednie ozdoby. Zobaczcie kilka naszych pomysłów na charakterystyczne i rzucające się w oczy dekoracje na wieczór kawalerski, które nawiązują do klimatu tego typu imprez.

No to jazda! Na początek proponujemy baner holograficzny z hasłem, które zachęci uczestników Waszej imprezy, by podczas tego wieczoru dać z siebie wszystko.

dekoracje na wieczór kawalerski - baner holograficzny

Kolejna propozycja to baner personalizowany z motywem wyjącego wilka. Niech to będzie nawiązanie do Waszej watahy, do której będzie należała najbliższa noc. Na koniec imprezy możecie się podpisać na banerze i wręczyć go przyszłemu Panu Młodemu jako pamiątkę.

dekoracje na wieczór kawalerski - baner personalizowany

Świetnym pomysłem na zaznaczenie miejsca wieczoru kawalerskiego jest również taśma imprezowa, która doskonale sprawdza się przy tego typu okazjach.

dekoracje na wieczór kawalerski - taśma imprezowa

Jak wiadomo, to co dzieje się na wieczorze kawalerskim, zostaje na wieczorze kawalerskim. Warto to podkreślić za pomocą dekoracji ściennej, która przypomni uczestnikom imprezy, że wszystko zostaje w Waszym gronie i jest ściśle tajne.

dekoracje na wieczór kawalerski - top secret

Na koniec proponujemy balony, które, jak się okazuje, również mogą być świetną ozdobą wieczoru kawalerskiego. Szczególnie, jeśli będą to balony z takim motywem.

dekoracje na wieczór kawalerski - balony lateksowe
Odpowiednie dekoracje na wieczór kawalerski pomogą Wam stworzyć świetny, imprezowy klimat. Powyższe propozycje oraz wiele innych produktów, które sprawdzą się podczas tego typu okazji znajdziecie na naszych stronach.

baner do sklepu

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz