wieczór kawalerski
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 oryginalnych pomysłów na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski to impreza wyjątkowa, która powinna odbić pewne piętno na przyszłym Panu Młodym. Pamiętajmy też, że robimy to przede wszystkim dla niego, zatem styl i charakter zabawy powinien być dostosowany do jego temperamentu i zainteresowań. Oto nasze pomysły na wieczór kawalerski, które powinny trafić w gust niejednego faceta.

Kawalerski z adrenaliną

Jeżeli Pan Młody jest żądny mocnych wrażeń, możemy mu je zapewnić podczas ostatniego dnia wolności z kumplami. W grę wchodzą więc typowo męskie zabawy. W zależności od tego, jak dużo adrenaliny potrzebujecie oraz jaką kwotą dysponujecie możecie zorganizować paintball, skoki na bungie, skoki spadochronowe czy zabawę na torze wyścigowym.

pomysły na wieczór kawalerski - z adrenaliną

Podróż w nieznane

Możecie też spróbować po prostu wsiąść do pociągu byle jakiego i pojechać na imprezę w nieznanym kierunku lub wynająć busa i bez żadnych planów pojechać przed siebie. Jeżeli decydujecie się na tę opcję, warto zarezerwować sobie na nią co najmniej cały weekend. W sumie ta forma nie wymaga od nas żadnej organizacji, a czasami tego typu pomysły na wieczór kawalerski bywają najlepsze. Po prostu stawiamy na spontan.

pomysły na wieczór kawalerski - roadtrip

Na dziko

Małżeństwo to sztuka przetrwania, więc zanim Pan Młody powie „tak” warto zapewnić mu mały kurs survivalu. Stopień ekstremalności zależy tutaj od Was. Możecie po prostu zapakować plecaki i spędzić noc na dziko lub skorzystać z usług firmy zajmującej się szkoleniami w tym zakresie.

Kawalerski ze smakiem

Nie każdy lubi adrenalinę, a przyjemne doznania nie muszą nam gwałtowanie podnosić ciśnienia. Jeżeli Pan Młody jest smakoszem, z pewnością doceni czas spędzony z przyjaciółmi na przykład na degustacji dobrej whisky i cygar.

pomysły na wieczór kawalerski - degustacja

Chillout

Pozostajemy w klimatach raczej spokojnych i na koniec proponujemy pomysł na bardzo wyluzowany wieczór kawalerski. Sauna, jacuzzi i dobry masaż pozwolą przyszłemu Panu Młodemu spędzić jeden z ostatnich dni wolności na błogim i beztroskim lenistwie.

Pomysły na wieczór kawalerski mogą być różne, ale najważniejsze jest, by atrakcje, które organizujemy, przypadły do gustu osoby, na której cześć się spotykamy. Jeżeli oprócz pomysłów na sam wieczór szukacie też pomysłów na gadżety, stroje i dekoracje, które świetnie nadają się na tę okazję, zapraszamy TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!