Kostiumy na wieczór kawalerski
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 pomysłów na odjechane stroje na wieczór kawalerski

Niektórzy uważają, że wieczór kawalerski to ostatnia, szalona impreza w życiu, zanim włoży się kapcie i stanie się potulnym mężem. Bez względu na to, czy zgadzamy się z tą tezą, jest to na pewno okazja, by zrobić coś nietypowego i absurdalnego. A może zrobić to w odjechanym, śmiesznym kostiumie? Zobaczcie nasze pomysły na zwariowane stroje na wieczór kawalerski.

Na początek proponujemy męski strój instruktorki fitness, która zgubiła maszynkę do golenia. Kostium z pewnością zrobi na wszystkich spore wrażenie, ale jest propozycją dla odważnych i potrafiących podejść do sprawy z dystansem.

śmieszne stroje na wieczór kawaleskie - fitnes

Dmuchane lalki to jeden z gadżetów popularnych podczas wieczorów kawalerskich. A co by było, gdyby zamiast kupić przyszłemu Panu Młodemu lalkę, przebrać go za nią? Ten strój doskonale pasuje do tego zadania.

śmieszne stroje na wieczór kawaleskie - lalka

Bez względu na to, jakie mamy podejście do wieczorów kawalerskich w klubie go go, strój grubej striptizerki zrobi prawdziwą furorę z tej okazji.

śmieszne stroje na wieczór kawaleskie - gruba striptizerka

Podobnie zresztą jak gadżet w postaci gumowych cycuszków – niezwykle prosty pomysł na przebranie, które świetnie pasuje na wieczór kawalerski.

śmieszne stroje na wieczór kawaleskie - gumowe cycuszki

Na koniec proponujemy kostium bardzo symboliczny, który powinien przypaść do gustu przyszłemu Panu Młodemu, który potrafi spojrzeć na siebie z przymrużeniem oka. Przebranie męża idealnego, który chodzi jak na sznureczku.

śmieszne stroje na wieczór kawaleskie - mąż idealny

Tego typu stroje na wieczór kawalerski z pewnością rozbawią towarzystwo i rozluźnią atmosferę. Trzeba jednak nieco odwagi, by założyć niektóre z nich. Powyższe propozycje oraz wiele innych akcesoriów idealnych na tę okazję znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!