Wieczór kawalerski
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 rzeczy, których nie należy robić podczas wieczoru kawalerskiego

Szykujecie się na ostrą imprezę podczas wieczoru kawalerskiego? Jest to doskonała okazja do nieskrępowanej zabawy w męskim gronie, ale pamiętajmy, że nawet ona ma pewne granice i istnieją progi, których lepiej nie przekraczać. Oto kilka rzeczy, których lepiej nie robić podczas tego typu spotkań.

Nie próbujcie odwzorować scenariusza „Kac Vegas”

Nawet jeśli podobał Wam się film oraz jego kontynuacje i myślicie sobie „ciekawe, czy udałoby się nam przeżyć coś takiego?” lepiej nie ryzykować i nie dosypywać kumplom w tajemnicy jakichś dziwnych substancji. Nie ma co próbować przenosić filmowych realiów do rzeczywistości, ponieważ dzięki temu może wam się „udać” zrealizować czarny scenariusz.

Nie sprawdzajcie, co słychać u Panny Młodej

Po kilku kieliszkach przyszły Pan Młody może zapragnąć zobaczyć swoją ukochaną lub obudzi się w Was głód odpowiedzi na pytanie „co w tym czasie mogą robić nasze dziewczyny?”. Jeżeli tak się stanie, jak najszybciej odrzućcie opcję zaspokojenia swojej ciekawości. One z pewnością nie robią teraz nic złego, podobnie zresztą jak Wy 😉

Nie wydzwaniajcie do byłych

Pamiętajmy, że jest to impreza, podczas której przyszły Pan Młody symbolicznie rozstaje się ze stanem kawalerskim, ale nie oznacza to, że musi się żegnać ze swoimi byłymi i dziękować im za wspólnie spędzone chwile. Tym bardziej, że jeżeli przyjdzie mu coś takiego do głowy, to z pewnością „po spożyciu”, a nie ma nic gorszego niż pijany facet wydzwaniający po nocy do byłej dziewczyny, co zresztą tyczy się nie tylko przyszłego Pana Młodego, ale również innych uczestników imprezy.

Nie idźcie o krok za daleko

W męskim gronie łatwo jest kogoś podpuścić do zrobienia rzeczy, których na co dzień nie robimy. Nie ma jednak sensu, by za punkt honoru obrać sobie namówienie Pana Młodego lub innych „zajętych” do zachowań, których będą żałować na drugi dzień. Chyba wszyscy wiemy, o co chodzi 😉

Nie doprowadźcie do nudy

W dobrym towarzystwie nigdy się nie nudzimy, ale planując wieczór kawalerski warto jest zadbać o specjalne atrakcje, które pozwolą nam fajnie spędzić czas. W innym przypadku uczestnicy mogą się skupić głównie na napojach wyskokowych i urozmaiceniu imprezy na swój sposób co – jak wiemy z doświadczenia – różnie może się skończyć.

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!