wieczór panieński
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

3 szalone pomysły na wieczór panieński

Wieczór panieński to szczególny czas, gdy można popuścić wodze fantazji i zaszaleć w niezwykłym stylu. Odpowiednie stroje i organizacja pomogą Wam podczas tej imprezy przenieść się do zupełnie innego świata. Oto nasze trzy, przebierane pomysły na wieczór panieński, które sprawią, że tej nocy poczujecie się wyjątkowo.

Królowa jest tylko jedna

Jeżeli chcecie, by tego dnia przyszła Panna Młoda poczuła się wyjątkowo, ogłoście ją królową i przebierzcie w odpowiedni strój lub chociaż załóżcie jej na głowę koronę. Same zaś stwórzcie jej dwór, który zadba o każdą zachciankę władczyni. Zbudujcie jej tron, dajcie do podpisania kilka dekretów, zorganizujcie królewskie gry i zabawy na wieczór panieński, a następnie wybierzecie się do klubu, gdzie Wasza królowa z pewnością zawładnie całą imprezą.

pomysły na wieczór panieński - królowa

Bollywood

Wieczór panieński w indyjskim stylu, czyli kolorowy, zwariowany i taneczny. Zadbajcie o odpowiednie, wielobarwne stroje w stylu Bollywood, dania z kuchni indyjskiej i egzotyczne drinki. Możecie też opracować taneczną choreografię do wybranego utworu i nagrać krótki film lub zabłysnąć wspólnym tańcem podczas imprezy w klubie.

pomysły na wieczór panieńśki - bollywood

Wróżka prawdę Ci powie

Pomysły na wieczór panieński mogą też nawiązywać do bajek lub baśni. Jeżeli zdecydujecie się na tego typu imprezę proponujemy przebierane party w stylu seksownych wróżek. W baśniowych strojach z pewnością zrobicie furorę w każdym miejscu, w którym się pojawicie. Wcześniej możecie pójść do prawdziwej wróżki lub powróżyć sobie we własnym zakresie. W końcu tego wieczoru będziecie miały w sobie prawdziwą moc 🙂

pomysły na wieczór panieński - wróżki

STROJE, DEKORCJE I GADŻETY IDEALNE NA WIECZÓR PANIEŃSKI ZNAJDZIECIE TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!