Gadżety na wieczór panieński
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 pikantne gadżety idealne na wieczór panieński

Ostatnia panieńska impreza naszej koleżanki to okazja, by nieco popuścić wodze fantazji, poruszyć nieporuszane na co dzień tematy i zabawić się w sposób, który zwykle nie do końca przystoi. Świetnie zatem sprawdzą się tutaj pikantne gadżety na wieczór panieński. Zabawne produkty z wyraźnym podtekstem z pewnością zrobią wrażenie na uczestniczkach zabawy.

Jedną z rzeczy, bez której drinki na wieczorze panieńskim smakują zupełnie inaczej są śmieszne słomki z motywem penisków. Z pewnością wzbudzą one radość za każdym razem, gdy będziecie chciały pociągnąć łyk swojego napoju.

pikantne gadżety na wieczór panieński - słomki

Jeżeli słomki są zbyt małe możecie pójść w coś większego. Dmuchany penis wysoki (lub długi, jak kto woli) na blisko metr z pewnością stanie się gadżetem, który będzie Wam towarzyszył podczas całego wieczoru panieńskiego.

pikantne gadżety na wieczór panieński - dmuchany penis

Nie wiemy, co przyszła Panna Młoda ma w głowie, ale wiemy, co może mieć na głowie. Niech zamiast klasycznych różków będzie to opaska z zabawnymi, włochatymi, różowymi „Wacusiami” na sprężynkach.

pikantne gadżety na wieczór panieński - opaska

 

Wieczór panieński to czas magiczny więc przyszła Panna Młoda powinna być również uzbrojona w magiczny atrybut. Różdżka Willy pomoże jej czarować podczas imprezy i naprawdę działa 😉

pikantne gadżety na wieczór panieński - rożdżka

To tylko niektóre pikantne gadżety na wieczór panieński, które są dostępne w naszym sklepie. Powyższe produkty oraz wiele innych (mniej lub bardziej pikantnych) przedmiotów, które idealnie pasują na tę okazję znajdziecie na jednej z naszych stron, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!