wieczór panieński czy wieczór kawalerski?
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 zabawne różnice między wieczorem kawalerskim i panieńskim

Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus, więc nie ma się co dziwić, że dzielą nas różnice, które uwydatniają się nawet w kwestiach z pozoru zbliżonych. Dotyczy to również wieczorów panieńskich i wieczorów kawalerskich. Z założenia jedna i druga impreza to symboliczne „pożegnanie wolności” przed wstąpieniem w związek małżeński. W praktyce jednak oba wieczory znacznie się od siebie różnią.Stroje i gadżetyKobiety przebierają się znacznie chętniej i znacznie odważniej. Mężczyźni, jeżeli już zdecydują się na przebierany wieczór kawalerski, z pewnością zrobią to w zupełnie innym stylu. Raczej trudno sobie wyobrazić grupę facetów udekorowanych świecącymi różkami lub szarfami wybierających się na męskie party.

wieczór panieński

Czysta vs. drinkiJeżeli widzicie faceta z wymyślnym, kolorowym drinkiem z palemką, to z pewnością nie jest to uczestnik wieczoru kawalerskiego. W tym przypadku lecą kolejne kolejki shotów lub ewentualnie piwo. W przypadku wieczorów panieńskich bywa podobnie, choć tutaj jak najbardziej dopuszczalne są również fikuśne, kolorowe koktajle :)Witaj w klubie?Bramkarz w klubie dużo chętniej wpuści do środka grupę dziewczyn świętujących wieczór panieński niż grupę facetów, którzy oblewają ostatnie dni wolności przyjaciela. Poza tym wieczór kawalerski często kończy się w nieco innym klubie ;)

wieczór kawalerski

AtmosferaOczywiście w jednym i drugim przypadku atmosfera jest bardzo imprezowa. Często słyszy się jednak, że kobiety podczas wieczoru panieńskiego piją ze szczęścia, że ich przyjaciółka spędzi życie ze swoim „księciem z bajki”. Z kolei mężczyźni piją z rozpaczy, że ich przyjaciel traci wolność i nie będzie go można o każdej porze dnia i nocy wyciągnąć na piwo. Bez względu jednak na to , czy jest to wieczór panieński, czy wieczór kawalerski, pamiętajmy, że jest to czas doskonałej zabawy. Wspólne może też pozostać hasło, że to, co dzieje się na panieńskim/kawalerskim, zostaje na panieńskim/kawalerskim. SPRAWDŹ NASZE GADŻETY NA WIECZÓR PANIEŃSKI LUB GADŻETY NA WIECZÓR KAWALERSKI

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz