dekoracje na wieczór panieński
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 dekoracji idealnych na wieczór panieński

Ostatnia babska impreza przed ślubem wymaga należytej oprawy, a odpowiednio dobrane, zabawne dekoracje na wieczór panieński pomogą Wam stworzyć wyjątkową atmosferę charakterystyczną dla tego typu spotkań. Zobaczcie zatem kilka naszych propozycji ozdób, które idealnie sprawdzą się przy tej okazji.

Na początek mamy balony, czyli prosty i efektowny pomysł na dekorację – szczególnie, jeśli są to balony różowe, z charakterystyczną grafiką, która doskonale wpasowuje się w klimat wieczoru panieńskiego.

dekoracje na wieczór panieński - balony

Diabelskie peniski świetnie sprawdzą się również w formie dekoracji wiszącej na kolorowych świderkach, które z łatwością przyczepicie do sufitu lub innych miejsc.

Gadżety dla niej i dla niego Świderki "Gorączka Panieńskiej Nocy" SWID6 60cm

Jeżeli chcemy mocno zaznaczyć miejsce imprezy, ostrzec nieproszonych gości oraz zaskoczyć uczestniczki zabawy, możemy wykorzystać specjalną taśmę imprezową – ciekawy i mocno rzucający się w oczy gadżet.

dekoracje na wieczór panieński - taśma imprezowa

Z naszą pomocą szybko i łatwo zaprojektujecie również baner na wieczór panieński, zaznaczając na nim datę oraz podkreślając, kto jest gwiazdą Waszej imprezy. Na koniec możecie się na nim podpisać, pozostawiając ten gadżet jako świetną pamiątkę dla przyszłej Panny Młodej.

dekoracje na wieczór panieński - baner personalizowany

Na koniec proponujemy dekorację w postaci kartonowego przystojniaka o wysokości ok. 190 cm, który z pewnością zaskoczy przyszłą Pannę Młodą i może być dla niej nietypowym, zabawnym prezentem.

dekoracje na wieczór panieński - kartonowy przystojniak

Powyższe dekoracje na wieczór panieński sprawią, że miejsce Waszej imprezy nabierze odpowiedniego charakteru. Zarówno te pomysły, jak i wiele innych produktów idealnych na tę okazję znajdziecie na naszych stronach.

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!