wieczór panieński
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 rzeczy, których nie należy robić podczas wieczoru panieńskiego

Wieczór panieński to czas szalonej zabawy w gronie przyjaciółek, ale również ona ma pewne ograniczenia. Jest kilka rzeczy, których powinniśmy unikać podczas tej imprezy, jeżeli nie chcemy zepsuć dobrej atmosfery i zapewnić sobie dobre wspomnienia.

Nie dzwońcie do przyszłego Pana Młodego

Wieczór panieński to typowo babska impreza, na którą nie powinni mieć wstępu Wasi faceci, a tym bardziej przyszły Pan Młody. Nie ma sensu nawet próbować się z nim kontaktować w trakcie zabawy lub wysyłać mu zdjęć z Waszego wieczoru. Pamiętajcie, że jest to swoiste pożegnanie z panieńskim stanem i powinno się ono odbyć w ściśle określonym gronie. Przyszła Panna Młoda spędzi ze swoim ukochanym resztę życia – teraz jest czas tylko dla Was.

Nie przekonujcie przyszłej Panny Młodej do zmiany planów

Nawet jeżeli nie podoba się Wam decyzja przyjaciółki o spędzeniu reszty życia z tym, a nie innym facetem, nie próbujcie jej od niej odwieść podczas wieczoru panieńskiego. Klamka już zapadła i nie jest to najlepsza chwila, by przekonywać przyszłą Pannę Młodą do zmiany zdania. Nawet jeżeli po wypiciu kilku drinków najdzie Was na szczerość, powstrzymajcie się od tego, bo może to wpłynąć na Wasze relacje. No chyba, że macie naprawdę poważny argument, o którym Wasza przyjaciółka nie wie. Wówczas wieczór panieński jest ostatnią szansą, by jej go przedstawić 😉

Nie chwalcie się zdjęciami

Z pewnością w Waszym gronie znajdzie się osoba, która uwielbia rejestrować każde wydarzenie i dzielić się każdym momentem swojego życia na portalach społecznościowych. Nie wszyscy jednak lubią upowszechniać swoje zdjęcia, szczególnie podczas wieczoru panieńskiego, gdzie możemy być uwiecznione w różnych okolicznościach. Warto zatem ustalić na początku, że nie dzielimy się z całym światem fotkami z imprezy, chyba, że będą to zdjęcia zatwierdzone przez wszystkie uczestniczki.

Nie urządzajcie zawodów w piciu shotów

Wieczór panieński najczęściej łączy się z piciem alkoholu, ale pamiętajmy, by nie przesadzić za bardzo z napojami wyskokowymi. Wszystko jest dla ludzi, ale picie shotów na wyścigi może doprowadzić do luk w pamięci i efektu tzw. moralniaka, który jest mocno odczuwalny dzień po imprezie.

Nie udowadniajcie, że jesteście mistrzyniami w tańcu na rurze

Rozkręcając imprezę i wkręcając się w wir zabawy warto znać swoje ograniczenia. Szalony taniec na rurze odstawiony w klubie lub na przypadkowo napotkanej latarni może się w danym momencie wydawać najlepszym pomysłem na świecie, ale jeżeli faktycznie nie jesteście w tym mistrzyniami, nie próbujcie się popisywać wymyślnymi akrobacjami. Szczególnie, jeśli wcześniej wypijecie kilka panieński drinków 😉

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!